آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل هیتر گورداک 952

siren

کاربر vip
vip
کاربر
2009-09-11
12
11
با سلام به دوستان
یه مشکل گورداک 952 داشتم که هیتر کار نمیکرد پمپ باد یکسره کار میکرد. یکم برسی کردم دیدم المنتش سوخته و با تعویض المنت و تعویض تریاک T1-T8 مشکل پمپ باد حل شد البته لازم به ذکر هستش که قبلا اینو دستکاری کردن و بعد به دستم رسیده. حالا وقتی روشن میکنم هیتر قرمز میشه در حد ذوب و دما تا 720 بالا رفته و از همان لحظه که روشن شده دما به یکباره بالا میره و کلید پانل به قطع حرارت المنت تاثیری ندارد...
اساتید اگه میشه راهنمایی کنن تا مشکلم رفع بشه...ممنون

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,763
با سلام به دوستان
یه مشکل گورداک 952 داشتم که هیتر کار نمیکرد پمپ باد یکسره کار میکرد. یکم برسی کردم دیدم المنتش سوخته و با تعویض المنت و تعویض تریاک T1-T8 مشکل پمپ باد حل شد البته لازم به ذکر هستش که قبلا اینو دستکاری کردن و بعد به دستم رسیده. حالا وقتی روشن میکنم هیتر قرمز میشه در حد ذوب و دما تا 720 بالا رفته و از همان لحظه که روشن شده دما به یکباره بالا میره و کلید پانل به قطع حرارت المنت تاثیری ندارد...
اساتید اگه میشه راهنمایی کنن تا مشکلم رفع بشه...ممنون

درود

در موردی که هیتر همراه با سنسور عوض شده بود جای دو سیم سنسور اشتباه بود.
لذا دو سیم سنسور را جابجا کن اگه نشد برای عیب یابی به آدرسی که جناب مجید89 فرمودند مراجعه کن و اگه بازم نتونستی مشکلو رفع کنی درخدمتم.
http://www.irantk.ir/irantk42976/

سپاس

آخرین ویرایش:

siren

کاربر vip
vip
کاربر
2009-09-11
12
11
پس از اساتید کسی نمیدونه چیکار باید بکنم ؟
باشه ممنون از همه دوستان...
به امید حق... یا علی...

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
به امید حق... یا علی...

دوست عزیز. چطور به این نتیجه رسیدی که «پس از اساتید کسی نمیدونه چیکار باید بکنم ؟»
استاد غزال عزیز فرمودند که اگه از لینک مذکور نتونستی به نتیجه برسی و مشکلت حل نشد، اونوقت ایشون کمکتون خواهند کرد. دلیلش هم فکر میکنم واضح باشه. چون در انتهای تاپیک لینک ذکر شده ، مشکلی مطرح شده که بسیار به مشکل شما شباهت داره و در اون تاپیک، استاد غزال عزیز با صبر و حوصله زیاد و با جزئیات به بررسی مشکل پرداختند و الحمدلله در نهایت هم مشکل حل شد.

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,763
به امید حق... یا علی...

علی یارت

عزیزم بنظر میرسه فقط پست های خودتو میخونی.
دو توصیه کردم . اولی این بود که جای دو سیم سنسور را جابجا کن .
آیا اینکارو کردی ؟ اگه جابجا کردی جوابش چی شد ؟

سپاس

آخرین ویرایش:

ali969

کاربر
2010-01-30
52
38
با سلام خدمت مدیر محترم :جناب مدیر همه نقشه خوانی بلد نیستن و فقط دنبال قطعه خراب هستن که با تجربه شما و دوستان حلش کنن
علی یارت

عزیزم بنظر میرسه فقط پست های خودتو میخونی.
دو توصیه کردم . اولی این بود که جای دو سیم سنسور را جابجا کن .
آیا اینکارو کردی ؟ اگه جابجا کردی جوابش چی شد ؟

سپاس

بالا