آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: نحوه تغییر سایز ال سی دی آیفون تصویری از 3.5 اینچ به 4.5 اینچ

sahamipoor

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-21
946
4,403
پارس
سلام ودرود به همکاران عزیز....
ال سی دی تصویری 4.5 اینچ برای ایفون هست که ای سی پردازشگر ویدئو آون سوخته که شماره ای سی(BIT1628B) بود....ویک صحفه 4.5 اینچ رو تامین تصویر میکرد...
که آی سی اون گیر نیومد ویه آی سی از برد نمایشگر ویدئو 3.5 اینچی مشابه با آی سی BIT1628A روی اون قرار دادیم که اولش باایپرام قبلی جواب نداد ولی با تعویض ای سی ایپرام برد سالم 3.5 تونستیم تصویر رو بیاریم اما با اندازه 3.5 اینچ ومابقی صحفه خالیه!!!
سوالم از دوستان اینه که ایا میشه در فایل ایپرامش تغییراتی ایجاد کرد که کل صحفه رو پوشش بده؟
آی سی ایپرام K24C16 هست واینم فایلش ....
ممنونم از دوستان

این نوع پردازشگر ها سیگنال ویدئو آنالوگ PAL ..NTSC ورودیشون هست
20161228_084929.jpg

آخرین ویرایش:

sahamipoor

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-21
946
4,403
پارس
اینم فایل ایپرامش
که فایل BIT1628B مربوط به بردی که پردازنده اون bIT1628B بوده واون یکی مربوط به پردازنده BIT1628A که هردو فایل سالم ومربوط به اندازه صفحات خودشون هستند

پیوست‌ها

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,703
iRanTK.iR
درود

از روش زیر میتوانید استفاده کنید ، مقداری وقت گیر هست . البته صد در صد نیست ولی احتمالا کارتون با همین روش راه میفته / موفق باشید .

[hide]
مشاهده فایل‌پیوست Test.rar
[/hide]

sahamipoor

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-21
946
4,403
پارس
درود

از روش زیر میتوانید استفاده کنید ، مقداری وقت گیر هست . البته صد در صد نیست ولی احتمالا کارتون با همین روش راه میفته / موفق باشید .

hidden content may not be quoted
درود بر شما جناب شاطی زاده...
ممنونم از لطفتون
البته خودمم چندین خط از فایل آی سی مورد نظر رو با ای سی جدید تغییر دارم...
چشم امتحان میکنم ونتیجه رو اعلام میکنم

sahamipoor

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-21
946
4,403
پارس
جناب شاطی زاده....سلام ودرود
بررسی کردم وتغییرات رو انجام دادم..بله وقتی که محتویات خط اول ودوم رو به FF تغییر دادم تصویر کاملا قطع بود که مطمئنا مربوط به ویئو ورودی بودن...
ولی خط سوم رو که پاک کردم تصویر کوچک اومد ولی با پرش شدید ..نوشته های COLOR...CONTRAST شدیدا قطع ووصل میشن!!که مشخصه برنامه بهم ریخته بود ..واحتمالا تعریف سایز در خط دوم بود که با پاک کردن محتویات کلا تصویر از بین میرفت...واز اونجایی که محیط پروگرامر هر خط رو 15 خانه داده تعریف شده بود ولی در برنامه HEX WORKES هزخط 18 بیت تعریف شده بود برای همین خطوط در پروگرام کردن هم تغییر میکرد.....
وخلاصه مطلب اینکه تشخیص اش بنظر مشکل میاد چون محل مشخص آدرس این مورد مشخص نیست....
اگر یه ال سی دی 4.5 با آی سی BIT1628A رو میتونستم فایل ایپرامش رو پیدا کنم به احتمالا بسیار قوی مشکل حل م یشد ...واز اونجایی که متاسفانه این ای سی BITEK چینی هست پس نقشه وفایلی مناسب در انترنت پیدا نشد براش...
از لطف ویزرگواری شما بی نهایت سپاسگذارم...

آخرین ویرایش:

sahamipoor

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-21
946
4,403
پارس
درود

hidden content may not be quoted
جناب شاطی زاده این مقادیر وبیت های مربوط به اندازه صحفه هست در دیتا شیت آی سی

مثلا در این دو تصویر کاملا توضیح داده مقادیر باید چند باشند ودر کدام آدرس که البته از عهده استادان برنامه نویس چون شما بر میاد تا ما....ممنونم
dsd.jpgjj.png

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:
بالا