آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل بالا نیاودن دوباره ویندوز بعد از حالت sleep در مادربرد p5kplse

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

A.Bazrpach

کاربر
2015-01-17
233
227
آبیک
در کامپیوتر با مادربرد فوق وقتی کامپیوتر به حالت sleep میره اولا بعد از یک ثانیه دوباره فن سی پی یو و پاور روشن میشه اما هز بلایی سر کامپیوتر میارم ویندوز بالا نمیاد.مگر اینکه برق رو قطع کنم و دوباره کامپیوتر رو روشن کنم.نگاه کردم دیدم سه تا خازن باد کرده اونها رو عوض کردم اما تغییری حاصل نشد.پاور و کارت گرافیک هم سالمه.ویندوز رو هم عوض کردم اما تغییری نکرد.ممنون میشم راهنمایی کنید.

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
آخرین بایوس برد را اپدیت کنید .
حالت استند بای را دربایوس اگر روی حالت s1 یا s3 هست . هر کدوم بود به اون یکی تغییر بدید باید مشکل حل بشه .
درایورهای کارت گرافیک قدیمی باشه یا درایور های چیپست برد هم نصب نباشه این مسئله پیش میاد .

A.Bazrpach

کاربر
2015-01-17
233
227
آبیک
آخرین بایوس برد را اپدیت کنید .
حالت استند بای را دربایوس اگر روی حالت s1 یا s3 هست . هر کدوم بود به اون یکی تغییر بدید باید مشکل حل بشه .
درایورهای کارت گرافیک قدیمی باشه یا درایور های چیپست برد هم نصب نباشه این مسئله پیش میاد .
متاسفانه با انجام همه کارهای بالا باز مشکل حل نشد.حتی آی سی بایوس رو با آی سی یک مادربرد سالم عوض کردم باز درست نشد.

A.Bazrpach

کاربر
2015-01-17
233
227
آبیک
ضمن تشکر از راهنمایی شما خودم شانسی پیدا کردم.کنار اسلت گرافیک دو تا خازن بود که به ظاهر سالم بود.اون دو تا رو درآوردم.یکیش که 870 میکرو بود در هنگام تست 1300 نشون میداد .اونو عوض کردم و در کمال تعجب مادربرد درست شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا