آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: دیر شارژ شدن و تشخیص ندادن اتصال به PC

theowl

کاربر
2013-06-18
1
0
سلام دوستان

من تهران نیستم. یه گوشی کارکرده (اس6 سامسونگ) خریدم از تهران و دوستمو به جای خودم فرستادم برای خرید. متاسفانه مهلت تست گذشت و وقتی به دست خودم رسید گوشی ، دیدم این بشر از خدا بی خبر، گوشی مشکل دارو قالب کرده به ما و دوست ما هم نفهمیده.
مشکل اینه که گوشی خیلی دیر شارژ میشه (حدود 6 ساعت تا فول شارژ) و وقتی به پی سی وصل میشه، کلا تشخیص نمیده و میگه گوشی به شارژر متصل شده.
ریست فکتوری و USB Debugging و ... انجام دادم تاثیری نداشت.
پرسیدم از تعمیر کار، گفت از آی سی هست و در صورت باز شدن، احتمال بریک شدن گوشی زیاده.
حالا سوال من اینه که دقیقا مشکل همینه؟ و تنها راه و بهترین راه چیزیه که این تعمیرکار مد نظرشه؟
چون اینجا تعمیرکارا خیلی خوب نیستن، مطمئن نیستم از جوابش ...

ممنون میشم بهم جواب بدین ...

Amirhoseinnn

کاربر
2017-02-17
7
7
کابل رو عوض کن با یه کابل فابریک گوشیه دیگه تست کن عزیز ببین چقد فرق میکنه. ممکنه به جای کابل ۵ پین ۴ پین گذاشته باشه روش. شارژرش هم که چک کن حتما fast charger باشه.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using IranTk Forum mobile app

mzh

کاربر vip
کاربر
2010-06-24
36
90
سلام ایراد سخت افزاری هست باید گوشی باز بشه.تعداد زیادی از همین مشکل تا حالا حل کردم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ramintkh

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
477
1,423
سلام دوستان

من تهران نیستم. یه گوشی کارکرده (اس6 سامسونگ) خریدم از تهران و دوستمو به جای خودم فرستادم برای خرید. متاسفانه مهلت تست گذشت و وقتی به دست خودم رسید گوشی ، دیدم این بشر از خدا بی خبر، گوشی مشکل دارو قالب کرده به ما و دوست ما هم نفهمیده.
مشکل اینه که گوشی خیلی دیر شارژ میشه (حدود 6 ساعت تا فول شارژ) و وقتی به پی سی وصل میشه، کلا تشخیص نمیده و میگه گوشی به شارژر متصل شده.
ریست فکتوری و USB Debugging و ... انجام دادم تاثیری نداشت.
پرسیدم از تعمیر کار، گفت از آی سی هست و در صورت باز شدن، احتمال بریک شدن گوشی زیاده.
حالا سوال من اینه که دقیقا مشکل همینه؟ و تنها راه و بهترین راه چیزیه که این تعمیرکار مد نظرشه؟
چون اینجا تعمیرکارا خیلی خوب نیستن، مطمئن نیستم از جوابش ...

ممنون میشم بهم جواب بدین ...

سلام من تعمیرکار موبایل نیستم ولی گوشی خودم همین مورد رو داشت فلت شارژش رو عوض کردم درست شد.

• Like

sina28

کاربر vip
کاربر
2010-12-18
176
338
سلام سوکت شارژ گوشی سرویس کنیداز کابل اصلی استفاده کنید واون تعمیر کار که گفته آی سی خراب است بطور کلی گفته حتی گوشی باز نکرده که از ای سی یا نه

• Like

m190

کاربر vip
کاربر
2008-05-15
65
139
tehran
سلام دوست عزیز
مشکل شما احتمالا از دیودهای فست شارژ یا مسیر دیتا هستش

بالا