آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: خشک کن ماشین لباس شویی دو قلو حایر

esy2esy

کاربر
2016-06-21
2
2
سلام دوستان
ممنون میشم اگه کمکم کنید
یه ماشین لباس شویی دو قلو حایر داریم که خشک کنش کار نمیکنه یعنی باید با دست بتابونیدش تا شروع به حرکت کنه (حتی خالی و پر)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

BagheriGH

کاربر
2015-08-08
152
743
سلام با اجازه اساتید دوست عزیز مشکل از متور اگه نیم سوز باشه باید تعویض کنی یا امکان زنگ زدگی در میلنگ وبوش ها باشد که با تمیز کردن و روغن کاری حل میشود

• Like

esy2esy

کاربر
2016-06-21
2
2
از زنگ زدگی نیس
چطوری بفهمم نیم سوز شده یا نه؟

• Like

md4683

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-28
163
477
با سلام قبل از تعویض ویا سیم پیچی موتور با یک خازن سالم تست کن ممکنه مشکل از خازن باشه
ولی توی بیشتر موارد موتور خراب میشه .

• Like

Peyman.eb

کاربر
2019-02-24
3
5
33
سلام ماشین لباسشویی دوقلو حایر خشک کن که روشن میکنیم به بدنه برخورد با لباس پر کم هم امتحان کردم فنرهاشم چک کردم مشکل نداشت

م ر پارس

کاربر vip
vip
کاربر
2015-08-15
56
35
کوهبنان کرمان
سطل خشک کن حایر به بدنه برخورد میکرد. فنرها رو چک کردم موتور سالم بود کاسه نمد بالای موتور که پلاستیکیه رو عوض کردم. موتور با دست راحت میچرخه اما با شروع بکار سطل خشک کن به بدنه میخوره و خیلی حرکات درجهت برخورد به بدنه داره. نقش فنرهای پایه موتور چیه؟ نمیشه حذفش کرد که ثبات موتور بیشتر بشه؟

• Like

atcsbn01

کاربر
2018-11-11
2
0
34
Đại lý thuế ATCS nhận làm dịch vụ thành lập Doanh nghiệp Bắc Ninh - Hà NộiTư vấn chọn loại hình doanh nghiệp, lựa chọn ngành nghề và hỗ trợ triển khai hoạt động sau khi thành lập: Kê khai thuế, kế toán, triển khai hóa đơn, phần mềm quản trị … ***********
tldn.png

بالا