آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: تحلیل و عیب یابی تغذیه سوئیچینگ تابلوهای روان

bahramh

کاربر vip
کاربر
2012-11-23
150
295
سلام استاد غزال من قسمت محدود کننده جریان رو روی پاور پیاده کردم جواب داد دوست داشتم بقیه هم عکسا رو ببینن که من چکار کردم با سپاس از استاد

پیوست‌ها

bahramh

کاربر vip
کاربر
2012-11-23
150
295
در ادامه پست قبل

پیوست‌ها

• 658.7 کیلوبایت بازدیدها: 224

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,763
در ادامه پست قبل

درود بر شما

بسیار عالی
توضیحی برای فیلم پیوست فرمایید که اولا مارک و مدل تغذیه را اعلام
و همچنین چگونه محدود کننده جریان اضافه فرمودید و
جریان هایی که در فیلم مورد توجه ساختید نتیجه چه عملیات و آزمایشی است.

ممنون و سپاس

bahramh

کاربر vip
کاربر
2012-11-23
150
295
در ادامه پست قبل
پاور استفاده شده پاور چینی G.H.K هست 12 ولت 15 امپر با راهنمایی های استاد غزال توضیحاتی که در رابطه با کنترل جریان داده بودن با استفاده از ولوم 10K و اتصال پاییه وسط ان به پاییه 13.14 ای سی و پاییه کناری ان به مقاومت 99 کیلو اهم که طی بررسی که کردم متوجه شدم چون پاور 12 ولت هست مقاومت 99 کیلو رو جریان 17 امپر تنظیم شده پاییه دیگر ولم رو به گراند یا پاییه منفی ای سی متصل کردم
نتیجه اینکه با چرخاندن ولوم در زیر بار اهمی مقاومت 1 اهمی 100 وات جریانی در حدود 12 امپر از مقاومت ها رد شد و با ولوم جریان رو تا حد 3 امپر تونستم تنظیم کنم فقط مشکلی که وجود داره از ولوم نمیشه استفاده کرد چون حساسیتش رو کم کردن اهم کمه باعث تنظیم کردن دقیق نمیشه توصیه من به دوستانی که میخوان تغیرات انجام بدن گزاشتن مولتی ترن 50 کیلو به جای ولوم هست تا با دقت بیشتری بشه تنظیم کرد با تشکر از استاد غزال عزیز

آخرین ویرایش:

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,763
پاور استفاده شده پاور چینی G.H.K هست 12 ولت 15 امپر با راهنمایی های استاد غزال توضیحاتی که در رابطه با کنترل جریان داده بودن با استفاده از ولوم 10K و اتصال پاییه وسط ان به پاییه 13.14 ای سی و پاییه کناری ان به مقاومت 99 کیلو اهم که طی بررسی که کردم متوجه شدم چون پاور 12 ولت هست مقاومت 99 کیلو رو جریان 17 امپر تنظیم شده پاییه دیگر ولم رو به گراند یا پاییه منفی ای سی متصل کردم
نتیجه اینکه با چرخاندن ولوم در زیر بار اهمی مقاومت 1 اهمی 100 وات جریانی در حدود 12 امپر از مقاومت ها رد شد و با ولوم جریان رو تا حد 3 امپر تونستم تنظیم کنم فقط مشکلی که وجود داره از ولوم نمیشه استفاده کرد چون حساسیتش رو کم کردن اهم کمه باعث تنظیم کردن دقیق نمیشه توصیه من به دوستانی که میخوان تغیرات انجام بدن گزاشتن مولتی ترن 50 کیلو به جای ولوم هست تا با دقت بیشتری بشه تنظیم کرد با تشکر از استاد غزال عزیز

درود بر شما

آفرین

بالا