آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: از کار افتادن FAN CPU هنگام قطع شارژر از برق و استفاده از باطری

ilya_system

کاربر vip
کاربر
2013-12-08
79
40
مشهد
با سلام خدمت همکاران و دوستان گرامی
من یک دستگاه laptop Hp 4520s دارم که باطری اون به تازگی تعویض شده و هنگام کار با باطری fan cpu از کارمی ایستد وبعداز مدتی دستگاه خاموش میشود و به محض وصل کردن شارژر به لپ تاپ مجداد fan cpu شروع به کار میکند ضمنا قبل از تعویض باطری نیز همین ایراد موجود بوده
تشکر میکنم اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره یا به همین مشکل برخوردکرده راهنمایی کنه
یاعلی

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
با سلام خدمت همکاران و دوستان گرامی
من یک دستگاه laptop Hp 4520s دارم که باطری اون به تازگی تعویض شده و هنگام کار با باطری fan cpu از کارمی ایستد وبعداز مدتی دستگاه خاموش میشود و به محض وصل کردن شارژر به لپ تاپ مجداد fan cpu شروع به کار میکند ضمنا قبل از تعویض باطری نیز همین ایراد موجود بوده
تشکر میکنم اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره یا به همین مشکل برخوردکرده راهنمایی کنه
یاعلی
سلام...شارژری که استفاده می کنین، شارژر اصلی خودشه؟

آخرین ویرایش:

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
سلام .شارژر خودش خیلی وقت پیش خراب شد که یک نو جای گزینش کردم
در نظر داشته باشین اصل نبودن شارژر میتونه چنین تاثیری بزاره، مدلای ارزون قیمتی هستن که فقط سیستمو روشن نگه میدارن و قدرت اینو ندارن که همزمان باطری رو شارژ کنن، اگه بتونین با یه شارژر دیگه تست کنین و باطری رو شارژ بفرمایین بهتره..البته نظر بقیه همکاران هم محترمه.

ilya_system

کاربر vip
کاربر
2013-12-08
79
40
مشهد
بله حتما با یه شارژر دیگه تست میکنم تشکر از راهنمایی شما. اگه باز هم مطلبی بود حتما راهنمایی کنید ممنون میشم

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
بله حتما با یه شارژر دیگه تست میکنم تشکر از راهنمایی شما. اگه باز هم مطلبی بود حتما راهنمایی کنید ممنون میشم
خواهش می کنم..باشه حتماً...فقط فراموش نکنین با یه شارژر اصل و مختص خود دستگاه که ولتاژ و آمپراژش درست باشه تست بشه، لطفاً نتیجه رو هم اعلام بفرمایید. تشکر

آخرین ویرایش:

ilya_system

کاربر vip
کاربر
2013-12-08
79
40
مشهد
سلام و عرض ادب
جهت تست شارژر میخواستم بگم با هیچ شارژر دیگه ای اصلا روشن نشد الا همین شارژر خودش درصورتی که تمام شارژرهایی که تست زدم هم ولتاژ و هم آمپرشون با شارژر خودش یکی بود ولی متاسفانه اصلا روشن نشد

بالا