آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

روشن ماندن چراغ خطای اتومات دیجیتالی پمپ آب

aliz63

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2016-06-04
297
613
با سلام. کنترل فشار دیجیتالی پمپ دارای سه چراغ Power on . Pump on و خطا میباشد ک چراغ خطا یکسره روشن بوده و اجازه روشن شدن پمپ را نمیدهد. با ریست کردن خطا همون لحظه ک دکمه ریست را فشار میدهیم پمپ روشن میشود و با رها کردن شسی خطا همچنان باقی لطفا راهنمایی کنید؟؟؟

V.GHAEDY

مدیریت بازارچه
ناظم انجمن
مدیر تالار
2010-08-19
1,822
7,754
جنت شهر
سلام دوست عزيز

عنوان ناقص است لطفامدل دستگاه رادر عنوان قيد كنيد و يك عكس از برد دستگاه ارسال كنيد تا دوستان بتوانند شما را راهنمائي كنند

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ma1369

aliz63

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2016-06-04
297
613
با تشکر از آقای قاعدی عزیز. این اتومات هایی ک عرض کردم مدل خاصی نداره تا اونجا ک من میدونم بهشون میگن اتومات فشار بالا . چندتا عکس میزارم تا دوستان اگه بتونن کمک کنن. IMG_20161112_120333.jpgIMG_20161112_120420.jpgIMG_20161112_120451.jpg

aliz63

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2016-06-04
297
613
فکرنکنم کسی جواب منو بده!! حالا اشکال نداره من جواب رو پیدا کردم میزام ولی چقدر خوب بود میدیرت سایت از بین اساتیدی ک باهشون در ارتباط هستن چندتا مدیر برای قسمت های مختلف میزاشتن ک اگه کسی بدون جواب میموند رسیدگی بشه. حیفه تو یه همچین سایتی کسی بی جواب بمونه

آخرین ویرایش:

amintjm

کاربر
2013-02-26
3
14
با سلام این چراغ خطا مربوط به کاهش فشار 0.5 بار یا فشار آب شهریه که زمانی اتفاق میفته که فشار آب شهری زیر 0.5 بار باشه و دیجیتال این رو بعنوان قطعی آب تلقی میکنه
راه حل: بعد از تمیز کردن و سرویس دقیق محفظه دیافراگم و آهن ربا های فشار و جریان اگر مشکل همچنان باقیه با نزدیک کردن یک آهنربا به وسط دیجیتال معمولا مشکل حل میشه در سرویس محفظه دقت کنید که آهنربای جریان و مهره سنگینی که بهش وصله با سر و ته کردن براحتی بالا و پایین بپره و گیر نداشته باشه به این منظور باید بوش برنجی رو به ضربات آهسته از کف باز کنید و قطعات رو کامل سرویس کنید و از سلامت و تمیز بودن شیر یکطرفه و فیبر و فنر پمپ هم مطمئن بشید.
راه حل نهایی این موضوع اگر مشکل حل نشد اضافه کردن یک مخزن فشار به زیر دیجیتاله یعنی شما یه سراهی تهیه میکنی و به زیر دیجیتال وصل میکنی و مخزن فشار رو به راه سوم سراهی متصل میکنی اینجوری مخزن فشار تا مدت زمان بیشتری فشار استارت پمپ رو تامین میکنه و عملکرد پمپ اصلاح میشه.:68000000:

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,064
IRANTK
با سلام این چراغ خطا مربوط به کاهش فشار 0.5 بار یا فشار آب شهریه که زمانی اتفاق میفته که فشار آب شهری زیر 0.5 بار باشه و دیجیتال این رو بعنوان قطعی آب تلقی میکنه
راه حل: بعد از تمیز کردن و سرویس دقیق محفظه دیافراگم و آهن ربا های فشار و جریان اگر مشکل همچنان باقیه با نزدیک کردن یک آهنربا به وسط دیجیتال معمولا مشکل حل میشه در سرویس محفظه دقت کنید که آهنربای جریان و مهره سنگینی که بهش وصله با سر و ته کردن براحتی بالا و پایین بپره و گیر نداشته باشه به این منظور باید بوش برنجی رو به ضربات آهسته از کف باز کنید و قطعات رو کامل سرویس کنید و از سلامت و تمیز بودن شیر یکطرفه و فیبر و فنر پمپ هم مطمئن بشید.
راه حل نهایی این موضوع اگر مشکل حل نشد اضافه کردن یک مخزن فشار به زیر دیجیتاله یعنی شما یه سراهی تهیه میکنی و به زیر دیجیتال وصل میکنی و مخزن فشار رو به راه سوم سراهی متصل میکنی اینجوری مخزن فشار تا مدت زمان بیشتری فشار استارت پمپ رو تامین میکنه و عملکرد پمپ اصلاح میشه.:68000000:
آیا عکسی هم از مراحل اضافه کردن آهنربا و شیر 3 طرفه دارید؟

yas2415

کاربر
2020-02-27
3
3
فکرنکنم کسی جواب منو بده!! حالا اشکال نداره من جواب رو پیدا کردم میزام ولی چقدر خوب بود میدیرت سایت از بین اساتیدی ک باهشون در ارتباط هستن چندتا مدیر برای قسمت های مختلف میزاشتن ک اگه کسی بدون جواب میموند رسیدگی بشه. حیفه تو یه همچین سایتی کسی بی جواب بمونه

من الان ۲روزه درگیر این موضوع بودم و از خیلی ها که اهل فن هستند سوال کردم و حتی گوگل وتویتر و غیره رو هم دور زدم ولی جوابی پیدا نکردم تا الان که به سوال شما برخوردم و امیدوار بودم کسی جواب داده باشه و خوشبختانه خودتون پیدا کردیدومنم برم ببینم برای منم جواب میده ...انشالله که حل بشه و تشکر وموفق باشی دوست عزیز??????

با سلام
دوست عزیز قبلا من سنسور فشار را از مدار خارج کردم در بعضی ها جواب داد اما در بعضی موارد نه
میتونی سنسور را کمی جا به جا کنی تا نتیجه مطلوب به دست اید منظور از سنسور سویچ مغناطیسی است یاشا

asad39

کاربر
2012-01-27
46
76
با نزدیک کردن آهن ربا به رید رله روی برد لامپ قرمز روشن میشه ولی رید له پشت برد به آهنربا واکنش نشون نمی ده . احتمال هست که این رید رله پشتی خراب شده باشد؟ چه کنیم که پمپ با بستن شیر آب یک سره کار نکند. اگه کسی پاسخ بده متشکرم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ma1369

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درود دوست عزیز این رله ها کمتر خراب شدنی هستند بیشتر همون آهنربا که داخل است خراب میشه
باید تعویض بشه

بالا