آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

روشن شدن GPS به صورت سرخود در گوشی هوآوی مدل G610

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,001
2,842
سلام خدمت دوستان گرامی
گوشی بنده هوآوی مدل G610 هستش
اخیراً GPS گوشی خود به خود روشن می شود. خاموش که میکنم. تقریبا دو سه ساعت بعد دوباره خودش روشن میشه. روشن شدن GPS مصرف باطری زیادی رو به دنبال داره بخاطر همین من خیلی زود به زود جدیدا شارژ باطری موبایلم تموم میشه
میخواستم ببینم به نظر شما ایراد از چه چیزی می تونه باشه؟
روی گوشی آنتی ویروس NOD32 لایسنس معتبر نصب کردم. و مرتب هم آپدیت اش میکنم
به نظرتون با وجود این آنتی ویروس ممکنه این ایراد بخاطر ویروس باشه؟
یا برنامه خاصی این وسط داره از GPS استفاده میکنه ؟!

با تشکر

ramintkh

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-16
176
303
great iran
با سلام.دوست عزیز این میتونه از برنامه های ناوبری که در گوشیتون نصب هست باشه که برای اطمینان موقتا برنامه مربوط به ناوبری رو حذف کنید و یا در داخل تنظیمات برنامه گزینه مربوط به روشن شده خودکار جی پی اس رو خاموش کنید.مورد دیگر میتونه از خود آنتی ویروسی که نصب کردین باشه و احتمالا آنتی ویروس گوشی شما بخش ضد سرقت گوشی فعاله و جی پی اس رو روشن میکنه که هر لحظه صاحب گوشی موقع گم شدن گوشی به راحتی پیدا کنه.انجا را هم برسی کنید.و راه حل آسان هم این است که گوشی تون رو فرمت یا فلش بزنید.

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,001
2,842
با سلام و سپاس از شما دوست عزیز

منظورتون از برنامه های ناوبری چی هستش؟

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
منظورشون برنامه های نویگیشن و آدرس یابی هست. احتمالا یک برنامه ای در گوشی شما gps رو روشن میکنه. باید ببینید چه برنامه هایی روی گوشیتون با gps در ارتباط هست همه رو از قسمت application manager ببندید (force close کنید)
اگر درست شد که باید برنامه ای که تاثیر میگذاره رو تنظیم کنید یا حذف کنید. اگر درست نشد باید ریست کارخانه بزنید ببینید نتیجه چی میشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ramintkh
سلام خدمت دوستان گرامی
گوشی بنده هوآوی مدل G610 هستش
اخیراً GPS گوشی خود به خود روشن می شود. خاموش که میکنم. تقریبا دو سه ساعت بعد دوباره خودش روشن میشه. روشن شدن GPS مصرف باطری زیادی رو به دنبال داره بخاطر همین من خیلی زود به زود جدیدا شارژ باطری موبایلم تموم میشه
میخواستم ببینم به نظر شما ایراد از چه چیزی می تونه باشه؟
روی گوشی آنتی ویروس NOD32 لایسنس معتبر نصب کردم. و مرتب هم آپدیت اش میکنم
به نظرتون با وجود این آنتی ویروس ممکنه این ایراد بخاطر ویروس باشه؟
یا برنامه خاصی این وسط داره از GPS استفاده میکنه ؟!

با تشکر

سلام عزیزم
این عیب مربوط به سیم کارت همراه اوله و به گوشی مربوط نیست
من خودم داشتم وقتی دیتا همراه اول رو روشن میکردم جی پی اس روشن میشد
ولی با ایرانسل مشکلی نداشتم
زنگ زدم به 9990 و آنها هم تایید کردند که این مشکل هست و گفتند مربوط به شرکت هوواوی میشه که قول دادن درستش کنن!!!!!!!!
اگه از سیم کارت ایرانسل بعنوان سیم یک استفاده کنی و سیم دو شما همراه اول باشه مشکل برطرف میشه
من الله توفیق

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ramintkh
بالا