آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: کانفیگ نشدن مودم adsl dlink 2700u

vispord

کاربر vip
کاربر
2012-02-27
78
629
سلام دوستان
مشتری یه مودم adsl dlink 2700u اورده مشکل اینه کانفیک که میکنم چراغ کانفیگ روشن نمیشه و قرمز میمونه منظورم چراغیه که مربوط به کانفیگ میشه همه ی چراغهای دیگه روشن میشن و سبز میشن . مشتری میگفت من با گوشی با وایفا راحت کانت میشدم ولی با لب تاب با کابل اصلا کارنمیکرد ولی الان که من ریست کردم دوباره کانفیگ کردم به هیچ عنوان چراغ از سمت چپ سومی که عکس کره زمین و یک دایره دورشه سبز نمیشه به نظرتون مشکل کجاست .

rezalx

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-10
1,123
1,800
فریمور رو آپدیت کنین ، دوباره با دقت از مشتری نام کاربری و رمز برای کانفیگ مودم ( نه ورود به پنل) رو بخواهید ، بارها شده مشتری نام کاربری و رمز ورود به پنل رو بهم داده ،
بعضی از شرکتهای اینترنتی مثل مخابرات نام کاربری و رمز کانفیگ مودم با رمز ورود به سایت و پنل متفاوته !

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
اپدیت فریم ویر را ابتدا انجام بدید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام دوستان
مشتری یه مودم adsl dlink 2700u اورده مشکل اینه کانفیک که میکنم چراغ کانفیگ روشن نمیشه و قرمز میمونه منظورم چراغیه که مربوط به کانفیگ میشه همه ی چراغهای دیگه روشن میشن و سبز میشن . مشتری میگفت من با گوشی با وایفا راحت کانت میشدم ولی با لب تاب با کابل اصلا کارنمیکرد ولی الان که من ریست کردم دوباره کانفیگ کردم به هیچ عنوان چراغ از سمت چپ سومی که عکس کره زمین و یک دایره دورشه سبز نمیشه به نظرتون مشکل کجاست .
اون چراغی که شما می فرمایید چراغ کانفیگ نیست! اون چراغ اتصال به اینترنت هست. یعنی اگر ارتباط شما با اینترنت برقرار بشه روشن میشه.
شما مطمئنید به درستی کانفیگ کردید؟ یا یوزرنیم و پسورد را به درستی وارد کردید؟
با یک مودم دیگه اگر در دستترستون هست تست کنید ببینید با همون کانفیگ اتصال برقرار میشه؟!

بالا