آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: مشکل در تصویر لپ تاپ 5010

arsa-pc

کاربر vip
کاربر
2013-09-14
111
335
سلام دوستان این لپ تاپ تصویرش از اول که روشن میکنم مقداری برفکی که برفکش به رنگ قرمزه و وقتی که ویندوز بالا میاد تصویرم نویز داره ولی با مانیتور هیچ مشکلی نیست وتصویر عالیه (با کلید FN هم تست گرفتم و در مرحله اول تست رنگهای اصلی رو بدون مشکل و برفک دارم ولی وقتی در مرحله دوم رنگها ترکیب میشن و32 رنگ رو میسازه که از بالا به پایین میاد در 2 رنگ برفک وجود داره) کارایی که انجام دادم کابل فلت و ال ای دی رو تعویض کردم مشکل پا برجا بود. برد رو شستشو دادم ولی مشکلم حل نشد. روی تجربه هم که این مدل لپتاپ مشکل چیپ داره اون هم ریبال کردم ولی همچنان مشکل پابرجاست بدون کم یا زیاد شدن برفک.

arsa-pc

کاربر vip
کاربر
2013-09-14
111
335
سلام دوست عزیز بنظر شما چیپ مشکل داره؟ من تعویض چیپ روگذاشتم برا اخر ولی بنظر شما قبل از تعویض چیپ کاری هست که من انجام نداده باشم. منتظر راهنمایی شما هستم ممنونم

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
سلام دوست عزیز بنظر شما چیپ مشکل داره؟ من تعویض چیپ روگذاشتم برا اخر ولی بنظر شما قبل از تعویض چیپ کاری هست که من انجام نداده باشم. منتظر راهنمایی شما هستم ممنونم

تعویض پردازنده هم در نظر داشته باشید . بد نیست چک بشه . چون عموما قبل از بوت با iGP ویندوز بالا میاد که جزئی از پردازنده است . پس حتما این مورد را چک کنید .

mohsen zmr

مدیر بخش سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ
مدیر تالار
2010-10-29
823
7,079
اهواز
به نام خدا
سلام و وقت بخیر خدمت همه دوستان.
دوست عزیز ، به گفته جناب "AMD" عمل کنید و در نهایت به نظر بنده احتمال خرابی چیپ بسیار زیاد است که با تعویض آن مشکل حل خواهد شد .
موفق باشید .

بالا