آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

درخواست: در خواست مشاوره برای خرید موبایل

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
سلام
هزینه ای که میخوام برای گوشی کنم : یک ملیون
کاربردی که میخوام داشته باشه : دوربین با کیفیت / وب گردی خوب / ساپور از فلش مموری / سرعت بالا در انجام برنامه های سنگین / کیفیت تصویر خوب
با سرچی که انجام دادم : هواوی آنر 7 و ال جی نکسوس هست
حال شما چی پیش نهاد میدید و اینکه نظر شما راجه هواوی آنر 7 چیست؟
ممنون و مچکر

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
HTC Desire Eye

قیمت این گوشی رو الان توی سایت موبایل دات آی آر دیدم زده 810 تومن
و همچنین از نظر امکانات و سخت افزار پایین تر از هواوی آنر 7 هست!
هواوی از رم 3 اچ تی سی رم 2
دوربین اصلی هواوی 20 مگاپیکسل
دوربین جلوش به همراه فلش 8 مگاپیکس هست
اما اچ تی سی دوربین اصلی 13 و جلو 8 هست!
هواوی اندروید 5 هست قابلیت به بروز رسانی به 6
اما اچ تی سی اندورید 4

این تفاوت ها باعث میشه آدم گول بخوره که چی بخره.
گوشی هم میخوام از دم قسط بردارم نمیدانم هزینه اضافه تر بکنم یا نه چون گوشی افت قیمت شدید داره و هر روز هم جدید تر میاد
از آن طف طرح مبارزه با قاچاق باعث میشه که همین روزها قیمت ها رو دوبله سوبله کنن
بنابر این تصمیم دارم که زود تر تصمیم را برای خرید گوشی خوب انجام بدم
فکر میکنم که گوشی بالا تر از این قیمت بیشتر به سخت افزار بر میکرده و چیپ گرافیک و از آنجایی که بنده گیم انجام نمیدم و اگرم بدم با pc انجام میدم.

اگر گوشی رنج قیمت مناسب و کارایی خوب و جدید مد نظر داشتید خوش حال میشم معرفی کنید

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
این دو گوشی را باید از نزدیک مقایسه کنی . HTC هم اپدیت میشه به 6
کیفیت ساخت این کجا و هوای کجا . پیشنهاد میکنم از نزدیک این دو گوشی را ببینی تا متوجه حرف من بشی

[h=3]HTC Desire EYE gets Android 6.0.1 Marshmallow with Sense 7[/h]

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
به نظر من سامسونگ s5 و note4 و s6 و .... گوشی های خیلی خوبی هستند. ولی قیمت های بازار دستم نیست. اگر در محدوده قیمتی شما باشه میتونه انتخاب های خوبی باشه.
در کل زیاد توجه به اعداد روی کاغذ نکنید. مثلا یکی نوشته دوربین 20 مگاپیکسل. ولی در عمل فقط سایز عکس بزرگ هست اما اندازه یک دوربین 8 مگاپیکسلی سامسونگ کیفیت نداره.

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
درود جناب نکویی و فرهاد(AMD) عزیز
این دو گوشی را باید از نزدیک مقایسه کنی . HTC هم اپدیت میشه به 6
کیفیت ساخت این کجا و هوای کجا . پیشنهاد میکنم از نزدیک این دو گوشی را ببینی تا متوجه حرف من بشی
با توجه به گفته های محکم شما بلا شک گوشی خوبی باید باشه و با این شرایط باید هر 2 را با هم تست کنم و ببینم کدام برتری دارد
باید یک مسافرت به تهران و بازار موبایل بکنم
به نظر من سامسونگ s5 و note4 و s6 و .... گوشی های خیلی خوبی هستند. ولی قیمت های بازار دستم نیست. اگر در محدوده قیمتی شما باشه میتونه انتخاب های خوبی باشه.
در کل زیاد توجه به اعداد روی کاغذ نکنید. مثلا یکی نوشته دوربین 20 مگاپیکسل. ولی در عمل فقط سایز عکس بزرگ هست اما اندازه یک دوربین 8 مگاپیکسلی سامسونگ کیفیت نداره.
سامسونگ بله شرکت بدون عیب ونقصی هست و در کل خلاقیت صفر در طراحی و همه برند های جدیدش رو مثل هم میزنه و از طرق دیگر S7 هم که خط تولیدش ب خاطر نقص فنی در باتری که باعث ترکین میشد متوقف شد
و همچنین افت قیمت شدید سامسونگ پشیمان به خرید حالا هر نوعش شدم و سامسونگ هم داشتم مرگ نداره
اما این بار میخوام برند های دیگر را تجربه کنم!
باتوجه به اینگه گوشی را میخواهم اقساطی بردارم به این فکر افتادم که کمی بیشتر هزینه بکنم حدود یکو چهارصد و ال جی / جی فور (Lg g4) بخرم
حالا نظر شما درباره این گوشی و در رنج قیمت چیست؟
یا با این قیمت گوشی بهتری پیش نهاد میکنید.
اما این دیگر بالاترین هزینه ای هست برای گوشی میخوام بکنم
سپاس بابت توجه به این تایپیک

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
s7 مشکل نداشت اون note 7 بود که باتریش مشکل داشت و استثناء فقط در همون مدل اینطوری بود. شما اگر یک s6 یا note4 بخرید تردید نکنید از هوآوی که گفتید از نظر کیفیت یک سر و گردن بالاتر هستند.
البته s6 که گرون هم هست.

بالا