آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: در خواست آموزش نقشه خوانی لپ تاب و PC

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,064
IRANTK
با سلام
درخواست ویدیو و یا فایل و یا توضیحات و راهنمایی و ترفند های شما اساتید و استاد ها برای یادگیری نقشه خوانی و گام به گام پیش رفتن برای حل مشکل و ولتاژ گیری
مین لپ تاپ و PC را میخواستم
ممنون خیلی احتیاج دارم

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,064
IRANTK
هم اکنون منتظرم
35.jpg

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
باید برید کلاس . کسی نمیتونه به شما نقشه خوانی یاد بده . باید آموزشگاهی پیدا کنی که نقشه خوانی هم تو موارد آموزشیش باشه . این نتونستن در درک و خواندن نقشه به خاطر پایه الکترونیک ضعیف هست و همچنین عدم درک قسمت های مختلف یک برد .

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,064
IRANTK
باشه مرسی
اما از یک طرف دوستان میگویند که کلاس آموزشی بدرد نمیخوره پولتو دور نریز هیچی یاد نمیدن از ی طرف هم میگن همه چیز در انجمن هست اگرم نبود بچه ها کمک و یادمیدن
اما دریغ از یک آموزش در بخش لپ تاب و pc اولین نفری بودم که پست گذاشتم :(

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
دنبال مطلب باشی و کلاس هم بری یاد میگیری . این که کسی بیاد در انجمن آموزش نقشه خوانی بگذاره . منطقی نیست . نقشه خوانی باید حضوری از یک استاد خوب یاد بگیری .

omidm11

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-01-19
310
508
تهران
یعنی نمیشه یکی از مهندسین سایت (که مدیر سایت میشناسنشون)یه کلاس مجازی برای شماتیک خوانی بذاره و در مقابل دریافت مبلغی شماتیک رو به افرادی مثل بنده که خودم به شخصه دوست دارم (و البته اصولی تر همین تعمیر از روی شماتیکه)تعمیر از روی شماتیک انجام بدم،یاد بده؟!!!
اصلا از نظر مدیران محترم سایت همچین کاری شدنیه؟
مثلا چند نفر حد نصاب که برسه شروع به آموزش کنن.
خیلی درگیر این شماتیک هستم و از یه جایی به بعد یادگیریش سخته و نیاز به یه راهنما هست.

brutalfast

کاربر
2012-04-19
229
316
مشهد
با سلام
درخواست ویدیو و یا فایل و یا توضیحات و راهنمایی و ترفند های شما اساتید و استاد ها برای یادگیری نقشه خوانی و گام به گام پیش رفتن برای حل مشکل و ولتاژ گیری
مین لپ تاپ و PC را میخواستم
ممنون خیلی احتیاج دارم

برای نقشه خوانی ابتدا باید علامت ها را بشناسی و از بردهای کوچیک مثل پاور شروع کنی

یک برد پاور و نقشه را گیر بیار و شروع کن به پیدا کردن اتصالات و ولتاژها

برای برد لپ تاپ هم اگر یک نقشه بزاری میشه راحت تر کمکت کرد

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام شما علایم را یاد بگیر بعد یدونه شماتیک انلود کن با برد مقایسه کن هرجا گیر کردی اینجا مطرح کن کمکت می کنیم کلاسم نمی خواد بری یکم سعی و تلاش می خواد یا علی

بالا