آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: یخچال فریزر کمبی پارس

hasanrezai

کاربر
2015-02-13
31
23
باسلام من درخانه یک یخچال کمبی پارس دو درب دارم با برد ترموسات 4 دگمه قبلا برد فابریک ان را به علت باز کردن در قسمت یخچال در زمان کار کمپرسور وروشن شدن چراغ محفظه موتور به رعشه می افتاد بانبود جنس شرکتی مجبور شدم برد شرکت فرا صوت راجایگزین کنم حالا بعد یک سال مشکل جدیدی پیش امده و ان این است قسمت فریزر کارکردش نرمال است اما قسمت یخچال ان راباید دمایش حداقل روی 3 گذاشت تا کمی خنک کند و کمپرسور در ان حالت است انقدر کار میکند تا محفظه بالایی برفکت میزند همه جایش به جز از گوشه ها به اندازه یک وجب یخ میزند وقطع میکند با زمانی بیشتر وکارکرد مجدد ان معطوف میشود به ذوب مجدد برفکها ودمای داخل ان کمی از محیط بیرون فرق بکند ومثل قبل ان مکشی از قسمت در ان بود وبا زور باز میکردیم خبری نیست لازم به ذکر است هیچ اروری روی برد ان قابل مشاهده نیست وخوب شیر برقی قیچی میکند با مراجعه به نمایندگی شهرمان دوای دردمان تعویض مجدد برد چون خوب برنامه ریزی نشده گفتند که موجود نیست حال نظر ات شما را میخواستم بدونم با این تعاریف من اگه امکان داره کمی توضیح بدهید برای اینکه این مدل یخچال حتی برای نمایندگی ها هم گنگ است بازم با مصیبت از شهر همجوارمان فابریکی برد را گیر اورده ام اما تا کسب تکلیف ازشما نمیخرم اگه بازم نکاتی از ان مانده که نگفته ام بفرماید بگم بازم ممنونم از شما
narahat.gif.pagespeed.ce.lIZerKmTRy.gif

hasanrezai

کاربر
2015-02-13
31
23
سلام وضمن تشکر اگه از گازش بود ان وقت زمانی هم که مقداری قسمت یخچال یخ میزند نمیزد

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
سلام. دوست عزیز لطفا همیشه ایراد را در حد چند کلمه در عنوان مشخص کنید. من خواستم الان براتون اضافه کنم ولی اینقدر متن شما از نظر گرامری ایراد داره که درست متوجه نشدم ایراد اصلی یخچالتون چیست! سعی کنید مشکلات را با ادبیات صحیح و کتابی بنویسید که برای همه لهجه ها و گویش ها راحت قابل خواندن باشد.

بالا