آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درخواست درایور کارت TV برندEvite برای ویندوز 10

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,002
2,849
با سلام خدمت دوستان گرامی

درایور کارت TV برند Evite رو میخواستم برای ویندوز 10

درایور اصلی اش برای ویندوز XP هستش . چون مال 8 یا 9 سال پیش هست

امکان نصبش روی ویندوز 10 هست ؟

در ضمن مدلش مشخص نیست . برچسب روش کنده شده
توی سایتش هم که میرم انگار ایران رو تحریم کرده . وقتی آدرس سایت رو وارد میکنم گوگل Error 403 میده و میگه دسترسی سرور شما به این دامنه امکان پذیر نیست

کسی میتونه کمک کنه ؟

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,002
2,849
دوستان کسی نظری نداره ؟
حتی درایور ویندوز 8.1 هم باشه ایرادی نداره . میخوام ویندوز رو به 8.1 تغییر بدم
البته فکر نمیکنم از لحاظ ساختاری زیاد با هم تفاوتی داشته باشه
درایوری که روی 8.1 نصب بشه احتمال زیاد روی 10 هم نصب میشه
دوستان کسی درایور رو نداره ؟ یا راه حلی که بتونم کارت TV رو راه بندازم ؟

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
کارت PCI هست یا USB
اگر PCI هست احتمال پیدا کردن دایورهای بالای سون تقریبا محاله

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,002
2,849
متاسفانه PCI

خودم این حدس رو زدم
درسته
ببینم میشه بنظرتون از ویندوزهای مجازی استفاده کرد ؟ یه برنامه ای که روش بشه ویندوز XP رو به صورت شبیه ساز ازش استفاده کرد و کارت رو تحت اون برنامه اجرا کرد
یا یه چیزی مشابه این .
اصلاً نمیدونم چنین چیزی ممکن هست یا نه . فقط این الان به ذهنم رسید گفتم سوال کنم
وگرنه باید کارت جدید بخرم

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
شماره چیپ کارت را اعلام کنید تا بررسی کنم .

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
اگر آقای AMD برای شما درایور رو پیدا کردند که استفاده کنید. در غیر اینصورت اگر usb هست، vmware نسخه دسکتاپ برای شما اطلاعات سخت افزار رو ریدایرکت میکنه مستقیم به سرور مجازی و می تونید درایورش رو اونجا روی ویندوز xp نصب کنید و استفاده کنید. ولی اگر pci هست نسخه دسکتاپ اینکار رو انجام نمیده و باید از wmware-esxi استفاده کنید.
این نسخه توانایی ریدایرکت کردن سخت افزار pci را هم روی سرور مجازی داره. به شرط اینکه مادر برد شما آپشن D.i.o رو داشته باشه. باید مدل مادربرد رو برید تو سایت سازدنش و نگاه کنید.
اگر قابلیتش رو داشته باشه باید برید تو تنظیمات بایوس و گزینش رو پیدا کنید و enable کنید. حالا می تونید درایور ویندوز xp را روی سرور مجازی نصب کنید و استفاده کنید.

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,002
2,849
با سلام و خسته نباشید

مادربرد من ASUS P5KPL-SE هستش

توی سایت ایسوس هرچی گشتم چیزی به این عنوان پیدا نکردم . البته نمیدونم شاید هم بوده و من پیداش نکردم
این مدل مادربرد رو نمیدونید خودتون که این قابلیت رو داره یا نه ؟
بعد اگر امکان داره در مورد این برنامه wmware-esxi یه توضیح بدید . ممنون میشم
ممنون

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
هم مادربرد و هم cpu شما باید دارای این قابلیت باشه. من چک کردم مادربرد شما ساده هست و تو سایتش هم چیزی ننوشته فکر نمیکنم چنین قابلیتی رو پشتیبانی کنه.
بیشتر مادربردهای قوی تر و مخصوص سرورها این قابلیت رو دارند. در کل بهتره روی مادربرد معمولی اینکار انجام نشه چون بعد از نصب vmware برای پیدا کردن درایورها به مشکل بر میخورید.
در یک مورد هم من یا منظورم رو درست نرسوندم یا فراموش کردم این توضیح رو بدم. wmware esxi یک نسخه لینوکس بیس هست که مثل یک سیستم عامل روی سیستم نصب خودش میشه و بعد داخلش میتونید هر چندتا سیستم مجازی بخواین درست کنید. که در این حالت یک سرورمجازی با عمده منابع برای سیستم اصلی و یک سرور مجازی با حداقل منابع برای سرورم مجازی xp درست می کنید.
حالا با قابلیت هایی که گفتم اگر سخت افزارتون پشتیبانی کنه همه چیز اوکی میشه. در این حالت چون مجازی سازی از پایه انجام میشه کند نمیشن سیستم های مجازی مانند حالتی که از روی ویندوز اجرا میشند! البته سرعت هارد در صورت کار کردن همزمان سرورهای مجازی خیلی مهمه در کندی سرعت.
به این سرور دیگه مانیتور وصل نمیشه و باید ریموت بزنید از سیستم دیگه به سرورهای مجازی و کار کنید!

babaknew2015

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-21
440
228
kermanshah
سلام دوستان من این کارت رو دارم . در ایورش و نرم افزارشو برای هر ویندوزی دارین ممنون .البته مدلش evite philips 7130 هستش

بالا