آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: کد 0000 دیباگر و چشمک زدن چراغ ریست مادربورد گیگا GA-G31M-ES2C

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
سلام
چون به پسوند IC IO خودتون توجه نکردید . ایسی های I/O خط دوم وسوم دارند که حائز اهمیت هستند . اون عکسی که گذاشتید مربوط به I/O با پسوند دیگه با همین شماره هست که با هم فرق بسیار دارند . باید خیلی بیش از اینها مطالعه داشته باشید .
سوکت چهار پین پردازنده از کجا اومد .
دقت نکردی .سوکت CPU نه سوکت برق مربوط به بخش

PWM

با نقشه ای که فرستادید ولتاژ هارو گرفتم درست 5 ولت بود فردا پایه هایی که ولتاژ گیری کردم ارسال میکنم

سوکت چهار پین پردازنده از کجا اومد .
دقت نکردی .
من فکر کردم شما 4 پین 12 ولتی که کنار cpu میخوره مد نظرشماست

دقت نکردی .سوکت CPU نه سوکت برق مربوط به بخش PWM

باشه چک میکنم

چک کنید مادربرد با پین psw خاموش میشه یا نه ؟

چک کردم آره خاموش میشه

خب شما مشکل را کجا میبینید؟

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
وقتی برد با psw خاموش بشه . نشون از عملکرد حدودی i/o میده . بعید میدونم ایراد از i/o باشه .

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
خب i/o نباشه باید به کدام قطعه شک کرد؟

اینطوری نمیشه عزیز . نقشه را در اختیارت قرار دادم . باید طبق اون جلو بری . اگر نمیتونی با نقشه کار کنی نیاز به آموزش داری .

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
سلام
من ولتاژ های I/O گرفتم درست بود و ولتاژ VGOOD , VCORE هم بود چیزی که شما فرمودید سوکت CPU یکیش خم شده اما نه خیلی ولی فکر نمیکنم از اون یک پایه باشه ولی خب به وضوح معلوم هست که این یک دانه پایه کج شده کمی صافاما درست نشد کمی از پایه هارو با پنس کشیدم بعضیاشون لق بودن نسبت به مین هایی که دیگه ای که داشتم
بنابر این مشتری هم که خیلی عجله داشت و بیشتر میخواست عیب را بدونه تا تعمیر دادم بردش
ممنون استاد جان

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
سلام
من ولتاژ های I/O گرفتم درست بود و ولتاژ VGOOD , VCORE هم بود چیزی که شما فرمودید سوکت CPU یکیش خم شده اما نه خیلی ولی فکر نمیکنم از اون یک پایه باشه ولی خب به وضوح معلوم هست که این یک دانه پایه کج شده کمی صافاما درست نشد کمی از پایه هارو با پنس کشیدم بعضیاشون لق بودن نسبت به مین هایی که دیگه ای که داشتم
بنابر این مشتری هم که خیلی عجله داشت و بیشتر میخواست عیب را بدونه تا تعمیر دادم بردش
ممنون استاد جان

یک پایه هم اگر جزو پایه های اصلی باشه . میتونه مشکل ساز بشه .
باید امیلاتور های سوکت های مختلف را بخری برای تست .تاپیک قفل میشه.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا