آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

ساخت دستگاه BGA معمولی وساده با کمترین هزینه

~modern~

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-08-18
535
1,115
سمنان
با تشکر فکری برای چیپ های سنگین مثل چیپ ps3 هم میشه کرد؟چون اینها وزنشون انقدر سنگینه که اگه قلع زیرشون آب بشه میچسبن به برد و همه چیو خراب میکن

nima.mhq

کاربر
2017-03-13
173
295
43
خراسان رضوی ..
دوستان اگه یک یا دو ترموستات دیجیتال یا مولتی متر که دما رو با اون پراپ مخصوص اندازه میگیره من راهی ردیف کردم که ترموکوپل ها مو خودم میسازم و حتی برا این دستگاه که به درد ریسولد کردن ای سی میخوره خیلی واجبه.
من حتی از وقتی که خودم ترموکوپل میسازم دگ پول به المنت دسته هیتر و حتی نوک هویه ۵ سیم ندادم ‌‌ .. تمام ۰ تا ۱۰۰ خودم میسازم و حتی دقیق تر

randomboot

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-02-10
508
2,310
دوستان اگه یک یا دو ترموستات دیجیتال یا مولتی متر که دما رو با اون پراپ مخصوص اندازه میگیره من راهی ردیف کردم که ترموکوپل ها مو خودم میسازم و حتی برا این دستگاه که به درد ریسولد کردن ای سی میخوره خیلی واجبه.
من حتی از وقتی که خودم ترموکوپل میسازم دگ پول به المنت دسته هیتر و حتی نوک هویه ۵ سیم ندادم ‌‌ .. تمام ۰ تا ۱۰۰ خودم میسازم و حتی دقیق تر

سلام دوست عزیر لطف میکنی اگه تجربیاتت رو به اشتراک بزاری

سلام و روز خوش
لطف میکنی طرز ساختن ترموکوپل را برای همکاران ارائه فرمایید به نظر تجربه خوبی هست

محیاجان

کاربر
2019-12-11
437
991
زاهدان

سلام دوست عزیز
اگه محبت کنی در مورد طرزساخت ترموکوپل و دسته هیتر و نوک هویه توضیح بدید که بقیه عزیزان هم استفاده کنن ممنون میشم
سپاس

nima.mhq

کاربر
2017-03-13
173
295
43
خراسان رضوی ..
سلام خدمت عزیزان .. به چشم اطاعت ولی کار سخت و عجیبی نکردم ولی با کمال میل خدمت دوستان عرض میکنم .فقط چون بنده یک موت هست که تمرکز دقت روی محتوای فروم رو ندارم و قبولی مشغله ذهنی زیادی دارم اگه صلاح دونستید جای دگ ای مشابهتی در این مورد بود زحمت اطلاع رسانی رو بکشید من قول میدم ساختن دسته هیتر ۵ سیم و دقیق رو با بهترین کیفیت روی یک دونه دستک سوخته با کمترین امکانات که هر جایی پیدا میشه خدمتتون عرض کنم و این رو از جایی یاد نگرفتم و تست هم کردم و هیچ مشکلی نداره . حتی اگه صلاح دونستید یه موضوع باز کنید که توش سری هیتر و حتی سری هویه سرامیکی و حتی هر چیز مشابهی رو براحتی بسازید ... با تشکر ... من تو این انجمن از شما و خصوصا استاد غزال این‌قدر چیز یاد گرفتم که مدیون هستم و شاید مقداری جبران کرده باشم... خصوصا که هزینه خرید این قطعات واقعا الزامی نیست .. پایدار باشید ... از کدوم محل شروع کنم پرچانگی رو بگید چون چند تا موضوع مشابه بود که توشون اعلام نظر کردم ؟؟؟

nima.mhq

کاربر
2017-03-13
173
295
43
خراسان رضوی ..
سلام دوست عزیز
اگه محبت کنی در مورد طرزساخت ترموکوپل و دسته هیتر و نوک هویه توضیح بدید که بقیه عزیزان هم استفاده کنن ممنون میشم
سپاس

دد خدمت دوستان هستم

بالا