آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: مدار تبدیل ۱۲ولت اتومبیل به ۲۲۰ولت شهری.

parviz_black

کاربر
2016-07-13
23
17
با سلام.اساتید درخواست نقشه برق اتومبیل به برق acشهری را دارم.البته با توان و امپر خیلی بالا.که بشه باهاش مثلا یه پاور میکسر دایناکورد را راه انداخت که رو شش تا باند هم کم نیاره.در کل یه چیز غولی باشه که بشه باهاش همه چی را روشن کرد و کم نیاره تو کا.مثل سنگ چرخ دستگاه جوش اینورتور پاور میکسر های قوی و غیره.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.خیلی لنگ همچین مداری هستم.با تشکر

parviz_black

کاربر
2016-07-13
23
17
اقا با تشکر فراوان از زحمات شما.چرا من هر کاری میکنم نمیتونم قسمت مخفی را ببینم.اشتراک که دارم.حق اشتراک هم که دادم.تشکر هم که زدم باز چرا فایل باز نمیشه.لطفا راهنمایی کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin

parviz_black

کاربر
2016-07-13
23
17
مرسی از زحمات شما بالاخره بعد از کلی صبر تونستم فایل را ببینم.اقا این یه اینورتور 500wهستش من اگر بالاتر از این رو بخوام چیکار باید بکنم مثلا 2500wیا در این حوالی میشه مداری با این قدرت بهم معرفی کنید لطفا

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
مرسی از زحمات شما بالاخره بعد از کلی صبر تونستم فایل را ببینم.اقا این یه اینورتور 500wهستش من اگر بالاتر از این رو بخوام چیکار باید بکنم مثلا 2500wیا در این حوالی میشه مداری با این قدرت بهم معرفی کنید لطفا
با سلام :
و با تشکر از دوست خوبمون اقای AMD
اقا پرویز عزیزم :
فکر این هم بکنید که یک اینورتر مثلا 2500 واتی با 12 ولت چه جریانی از باتری نیاز دارد !!!!! ؟؟؟

2500 وات + ده در صد حداقل تلفات = 2750 وات بخش بر 12 ولت = ~ 230 امپر !!!! این کدام باتری هست که چنین امپری را براتون حداقل یک ساعت کار بده ؟؟؟ !!!
پیشنهاد من بجای اینورتر از ups های سویچینگ صنعتی و تجارتی استفاده کنید با توجه به سوال درخواستی تون فکر کنم امکان ساخت چنین دستگاهی از عهده شما خارج هست و غیر از صرف وقت و متحمل خسارات ... بالاخره نتیجه ای نخواهید گرفت ..
موفق باشید .

parviz_black

کاربر
2016-07-13
23
17
با سلام وخسته نباشید خدمت دوستان و اساتید محترم.وتشکر فراوان بابت راهنمایی.استاد اولا که هزینه اش مهم نیست چون من از مشتری پولشو میگیرم.دوما ۲۵۰۰w به گفته شما نمیشه و از عهده من بر نمیاد.شما زحمت بکش یه نقشه به ما معرفی کن که بشه باهاش یه پاور میکسر دایناکورد با شش عدد باند را پشت ماشین باهاش را انداخت.یا ببشه باهاش یه دستگاه جوش اینورتور یا سنگ چرخ را باهاش روشن کرد و زیر کار کم نیاره.فکر کنم اینجوری بهتر بشه منظورمو برسونم حالا شما با محاسبات خودت و و دستگاهایی که نام بردم ببین چه اینورتوری به دردم میخوره نقشه اش را برام بزارید لطفا.باز هم ممنونم از راهنماییتون.

parviz_black

کاربر
2016-07-13
23
17
اساتید محترم و دوستان کسی نیست به سوال من جواب بده.یعنی این اینورتوری که من میخوام وجود نداره که جواب نمیدین.واله ما رو این سایت و تجربیات اساتید محترم خیلی حساب کردیم.لطفا راهنمایی کنید و کار منو راه بندازید.یه اینورتور درست حسابی پر قدرت که تو کارایی که گفتم جواد بده کم نیاره.منتظر پاسخ شما اساتید و دوستان بزرگوار هستم.

StudioBahram

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-06-04
1,038
3,776
صومعه سرا
سلام به نظر بنده اگر چنین دستگاهی طراحی و ساخته بشه باطری 12 ولت 60 آمپر ساعتی اتومبیل 10 دقیقه خالی و خیلی زود هم فرسوده میشه مگر اینکه باتری 200 آمر ساعتی لودر باشه اون هم خیلی گران و بسیار سنگین است و اگر هم چنین باطری باشه دیگر نیازی به نقشه و اینورتور و دستگاه جوش نداری میتوانی کابل دستگاه جوش را مستقیم به باطری وصل کنی و جوشکاری کنی من عملا این کار را انجام داده ام البته باید درب باطری را باز و با فاصله از باطری جوشکاری کنی .

milmil

کاربر
2010-01-25
11
21
از دیجی کالا بخرید باصرفه تره و اینکه هر باطری ۵۰۰ امپر هم ۲ملیون پولشه نوع مارک xs تا ۲۰۰۰ امپر موجودن بجای روشن کردن میکسر تو ماشین بهتره از امپ خودرو استفاده کنی و اینکه اگر سعی داری بازاری نخری و کسی مدارشو طراحی کنه هذینشم بالاست ممکنه تا ۵ ملیونم بکشه

بالا