آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

خاموش شدن مادر برد msi K9V GM-V

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

vispord

کاربر vip
کاربر
2012-02-27
78
629
سلام دوستان من تازه کارم
یه مادر برد msi K9V GM-V واسه تعمیر واسم اوردن اولش سریع خاموش میشد مادر برد رو با اسپری ناهید شستم تمیر کردم راه افتاد ولی وقتی بازی میکنه یا روش فشار میاد خاموش میشه جالبه تا صبح روشن بود خاموش نمیشه ولی همین که بخایی بازی نصب کنی یا بازی رو اجرا کنی بعد از چند دقیقه خاموش میشه. در ضمن چند تا خازن هم باد کرده بود درو سوکت گرافیک عوض کردم ولی بازم مشکل حل نشد میشه راهنماییم کنید ممنون میشم دوستان.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
پاسخ : خاموش شدن مادر برد

روی چیپ مادرربرد خمیر سیلیکون خوب بزنید . ببینید وضعیت بهتر میشه یا نه . یک فن هم نزدیک چیپ بگذاریدببینید دیرتر خاموش میشه یا اصلا خاموش نمیشه

ali_eng1

کاربر vip
کاربر
2012-04-21
62
45

این مدل مادربرد رو برای تعمیر اشکال مشابه آوردن اما دفعات خاموش شدن خیلی زیادتر از مادربرد شما بود و در حین بالا اومدن ویندوز هم گاهی اتفاق می افتاد. چیپ جنوبی این مدل چون سینک مناسبی برای گرما نداره مستعد سردی قلع هستش، با هیت گرفتن درست و حسابی چیپ جنوبی جواب گرفتم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

vispord

کاربر vip
کاربر
2012-02-27
78
629

ممنونم از لطفتون دوستان.اولان من دو تا فایل پی دی اف خریداری کردم میخام تو انجمن بزارم به نام آزمایش قطعات الکترونیک و عیب یابی منابع تغذیه سویچینگ از استاد یانگ اجازه هست بزارم؟ بعد کجا باید فایلها رو آبلود کنم.واسه بچه های انجمن vip ...

دوم اینکه واسه هیت دادن به چیپ مادر برد فوق من چون تازه کارم پری هیتر (مدل گورداک )هم دارم هیترکویک 706 هم دارم درجه و زمان هیت از پایین و بالای برد باید چند باشه امکان داره راهنماییم کنید؟ برای هر دو موضوع؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران

ممنونم از لطفتون دوستان.اولان من دو تا فایل پی دی اف خریداری کردم میخام تو انجمن بزارم به نام آزمایش قطعات الکترونیک و عیب یابی منابع تغذیه سویچینگ از استاد یانگ اجازه هست بزارم؟ بعد کجا باید فایلها رو آبلود کنم.واسه بچه های انجمن vip ...

دوم اینکه واسه هیت دادن به چیپ مادر برد فوق من چون تازه کارم پری هیتر (مدل گورداک )هم دارم هیترکویک 706 هم دارم درجه و زمان هیت از پایین و بالای برد باید چند باشه امکان داره راهنماییم کنید؟ برای هر دو موضوع؟

فعلا هیت ندید . اول سعی کنید ببینید با خنک کردن چیپ اگر خاموش نمیشه . میشه ردیفش کرد . هیت دادن را بگذارید برای مرحله آخر

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران

سلام دوستان من تازه کارم
یه مادر برد msi K9V GM-V واسه تعمیر واسم اوردن اولش سریع خاموش میشد مادر برد رو با اسپری ناهید شستم تمیر کردم راه افتاد ولی وقتی بازی میکنه یا روش فشار میاد خاموش میشه جالبه تا صبح روشن بود خاموش نمیشه ولی همین که بخایی بازی نصب کنی یا بازی رو اجرا کنی بعد از چند دقیقه خاموش میشه. در ضمن چند تا خازن هم باد کرده بود درو سوکت گرافیک عوض کردم ولی بازم مشکل حل نشد میشه راهنماییم کنید ممنون میشم دوستان.

دوست عزیز چرا در بخش قوانین پست زدید؟!!
شما باید در بخش مربوط به سوالتون تاپیک ایجاد کنید. در ضمن در عنوان باید حتما برند، مدل دقیق دستگاه و خلاصه ای از مشکل در حد چند کلمه مشخص شده باشد.
امیدوارم منبعد رعایت کنید در غیر اینصورت علاوه بر دریافت اخطار تاپیک شما حذف خواهد شد

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران

دوست عزیز چرا در بخش قوانین پست زدید؟!!
شما باید در بخش مربوط به سوالتون تاپیک ایجاد کنید. در ضمن در عنوان باید حتما برند، مدل دقیق دستگاه و خلاصه ای از مشکل در حد چند کلمه مشخص شده باشد.
امیدوارم منبعد رعایت کنید در غیر اینصورت علاوه بر دریافت اخطار تاپیک شما حذف خواهد شد

ممنون مهندس جان . تاپیکشون را منتقل کردم . عنوان هم ویرایش میشه .

vispord

کاربر vip
کاربر
2012-02-27
78
629

چشم مهندس من اولین پست بود گذاشتم هنوز به سایت آشنایی ندارم شرمنده اگر اشتباه پست گذاشتم حتما سعی میکنم دیگه تکرار نشه ممنوم بابت راهنمایی دوستان.کاشکی زود تر از اینا با این سایت آشنا میشدم.خیلی سایت کامل و توپیه.

vispord

کاربر vip
کاربر
2012-02-27
78
629
دوستان امکان داره کیس اتصالی داشته باشه اخه قطعات رو بیرون کیس همه رو سر هم کردم هرچقد فشار اوردم رو سیستم بازی کردم و غیره ...مشکلی پیش نیومد ولی روکیس که بستم بعد از یک ساعت خاموش میشه دوستان به نظرتون چکار کنم ؟

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
اگر گردش هوا در کیس درست باشه نباید مشکلی باشه . یک فن نزدیک چیپ مادربرد نصب کن مشکلت حل میشه . میتونی یک فن 8 بغل مادربرد با چسب عمود بگذاری تا مستقیم به چیپ باد بزنه اینطوری نباید خاموش بشه .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا