آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: عدم شناختن کارت صدا در لپ تاپ Lenovo G50-70

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
سلام یک دستگاه برام اوردن که کارت صدا را نمی شناسه یعنی قطعه را شناسائی نمیکنه که بخوام نصب کنم
بایوس اپدیت شده کلیه درایورها اپدیت شده

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
دستگاه رو باز کن . یکبار چیپ صوتی را ریسولد کن .ببین جواب میگیری یا نه . همچنین المانهای smd اطرافش هم تست کن .
مشخص نیست کارت صدا کجای برده

پیوست‌ها

• 55 کیلوبایت بازدیدها: 196

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
کسی میتونه تعمیر انجام بده براش ارسال کنم باقیمت مناسب و سریع انجام بده
ترجیحا اراک یا تهران

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
سلام یک دستگاه برام اوردن که کارت صدا را نمی شناسه یعنی قطعه را شناسائی نمیکنه که بخوام نصب کنم
بایوس اپدیت شده کلیه درایورها اپدیت شده
با درود
همکار گرامی توضیحات شما بسیار ناقص است . دوستان باید توجه کنند که همکاران به قطعه دسترسی ندارند . پس باید توضیحات کامل باشد
شما در وحله اول داخل جک ورودی هدفن را نگاه کنید که داخلش فیش هدفن یا سر فیش اسپیکر نشکسته باشد زیرا اگر داخلش سر فیش گیرکرده باشد آنوقت از اسپکر لپ تاپ صدا ندارید . در این لپ تاگ این ایراد رایج است و جک اینسری بسیار دچار اشکال میشود
فقط لطفا بیان فرمایید آیا ویندوز را عوض کردید ؟
آیا قطعات smd پشت جک را چک کردید
خلاصه هر چه که مرتبط به موضوع است را باید بیان فرمایید تا بتوان زودتر به نتیجه رسید
یکه مطلب مهم : همکار بزرگوارم سعی کنید بیشتر تلاش کنید و کار کنید تا تجربه کسب کنید .
سپس در نهایت اگر موفق نشدید از همکاران کمک بگیرید تا برایتان تعمیر کنند سعی کنید زود نا امید نشوید
موفق باشید

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
با درود
همکار گرامی توضیحات شما بسیار ناقص است . دوستان باید توجه کنند که همکاران به قطعه دسترسی ندارند . پس باید توضیحات کامل باشد
شما در وحله اول داخل جک ورودی هدفن را نگاه کنید که داخلش فیش هدفن یا سر فیش اسپیکر نشکسته باشد زیرا اگر داخلش سر فیش گیرکرده باشد آنوقت از اسپکر لپ تاپ صدا ندارید . در این لپ تاگ این ایراد رایج است و جک اینسری بسیار دچار اشکال میشود
فقط لطفا بیان فرمایید آیا ویندوز را عوض کردید ؟
آیا قطعات smd پشت جک را چک کردید
خلاصه هر چه که مرتبط به موضوع است را باید بیان فرمایید تا بتوان زودتر به نتیجه رسید
یکه مطلب مهم : همکار بزرگوارم سعی کنید بیشتر تلاش کنید و کار کنید تا تجربه کسب کنید .
سپس در نهایت اگر موفق نشدید از همکاران کمک بگیرید تا برایتان تعمیر کنند سعی کنید زود نا امید نشوید
موفق باشید
سوکت بافلت وصل بود که بعد از قطع کردن فلت هم مشکل برطرف نشد
چیپ صدا را ریسود کردم نشد
اصلا کارت صدا به عنوان سخت افزار شناسائی نمیشه

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران

چیپ صوتی باید تعویض بشه .

alibahman47

کاربر
2016-10-06
70
92

با اینکه مدیرای عزیز راهنمایی کامل رو کردن ولی من هم نتونستم از کنار این پست همینطوری بگذرم . حداقل شاید کاربرایی که بعدا پست رو می بینن استفاده کنند‌‌.

دوست عزیز ظاهرا شما بار اولته که به همچین مشکلی خوردی .
همونطور که آقای امجدی بزرگوار گفتند و بارها تو پست های دیگه هم گفتن توضیحات راجب مشکل باید کامل بشه !

و انقد خوب توضیح دادن که اگه پستشون رو کامل بخونید میدونید باید چیکار کنید. (دقیقا همین حرف های ایشون رو من هم میخواستم بزنم

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sunboys
بالا