آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: صدای هوم شدید در اکو امپلی (اکو تک)

parviz_black

کاربر
2016-07-13
23
17
سلام خدمت دوستان و اساتید محترم.اقا من یه اکو امپلی شرکتecho tak دارم صدای هوم شدید داره.خازن های تغذیه را عوض کرد,سیم های بدنه را قوی تر کردم به بدنه وصل کردم,ولوم های گین را هم عوض کردم,البته ناگفته نماند امپلی هارو جدا از میکسر تست میکنم هیچ صدایی ندارد وقتی سیم های پری را وصل میکنم صدا هوم در میاد البته کل مدار پری را تست کردم هیچ چیزی مشکل نداره,دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه از دوستان واساتید محترم در خواست دارم راهنمایی کنید.البته این دستگاه چهار امپلی فایر دارد و با دو عدد ترانس کار میکند.لطفا راهنمایی کنید:skull000:

parviz_black

کاربر
2016-07-13
23
17
اساتید محترم سوال من جواب نداشت بخدا خیلی گیرم راهنمایی کنید لطفا

m-j

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-04-15
837
2,828
سلام دوست عزیز
حداقل چند تا عکس از مدارات آمپلی فایر و پری دستگاه قرار بده تا بهتر بشه راهنمایی کرد

آخرین ویرایش:

taghiyousefi

کاربر
2016-10-05
1
1
سلام
بنده هم این مشگل رو در اکو تک دارم با شرکت سازندش تماس گرفتم گفتن که تمام افکت هارو کم کنم.و تاخیر اکو شو هم کم کنم .انجام دادم نسبتن بهتر شد.ولی خاموش و روشنش میکنم باز برمیگرده.گفتن بفرستید بیاد سرویسش کنیم.ولی وقت نداریم شبهای عزاداری تو مسجد محل لازم داریم.من چنتا عکس گرفتم خوب نیست ولی اگه کسی بتونه راه نمایی کنه ممنون میشم.درضمن 8 تا فن 8 سانتی کامپیوتر هم داره از اونا نمیتونه باشه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

m-j

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-04-15
837
2,828
سلام
بنده هم این مشگل رو در اکو تک دارم با شرکت سازندش تماس گرفتم گفتن(02166725005) که تمام افکت هارو کم کنم.و تاخیر اکو شو هم کم کنم .انجام دادم نسبتن بهتر شد.ولی خاموش و روشنش میکنم باز برمیگرده.گفتن بفرستید بیاد سرویسش کنیم.ولی وقت نداریم شبهای عزاداری تو مسجد محل لازم داریم.من چنتا عکس گرفتم خوب نیست ولی اگه کسی بتونه راه نمایی کنه ممنون میشم.درضمن 8 تا فن 8 سانتی کامپیوتر هم داره از اونا نمیتونه باشه؟
سلام
عکس بزارید تا بررسی بشه.
فن اگر قرار باشه در این قضیه دخیل باشه نویز میندازه .... فرق نویز با هوم زیاده.
تغذیه فن ها اگر جدا از تغذیه پری باشه نباید نوویز بندازه.
موفق باشید

بالا