آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: تفاوت ظاهری بین ترایاک و ماسفت چیست ؟

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
سلام آقای غزال خسته نباشید بنده از شما خواهش میکنم اجازه دهید هر کسی هر سوالی دارد مطرح کند و کسی را مورد شماتدد قرار ندهید چرا که همین سوالات کوچک و بی ارزش ممکن سوال خیلی ها باشد و بامید ا مطرح شدن همچین سوالاتی هم یک عده معلوماتشان بیشتر میشود و هم دیگران جرات میکنند سوالات خود را مطرح کنند با این پست شما ممکن است برخی کاربران از ترس که مبادا سوالشان ابتدای باشد آن را مطرح نکنند .
با تشکر از شما بابت تمام زحماتتان و دلسوزیتان

عزیز گرامی برداشت شما کاملا ناصحیح میباشد
خیلی واسم عجیبه که چه چیزی رو مورد شماتت فرض کردید ؟؟؟!
بخصوص که جناب غزال پاسخ اغاز کننده تاپیک رو کاملا منطقی و محترمانه دادند جای هیچ شبهه ای هم وجود ندارد
مگر از روی قصد و قرض

سوای از اینها شما بعنوان یک کاربر حرفه ای و شخصی که متنفر از شماتت میباشد بفرایید پاسخ این کاربر رو که هدفی جز مسخره کردن کل انجمن نداشته رو کاملا محترمانه بدهید تا ممبعد به شما تعظیم. و رجوع نماییم
این همه به خودم زحمت دادم عضو سایت شدم مثلا خواستم فرق بین ترایاک و ماسفت رو بدونم...خیلی زحمت میکشین تو سایتتون خدا قوت

لطفا پاسخ محترمانه خود را مبزول فرمایید
بیصبرانه چشم در راهم

آخرین ویرایش:

پایونیران

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-11-21
782
1,401
سلام کاربر عزیز من هم با این مطلب(این همه بخودم زحمت...)مشکل دارم و این حرفشان مورد تایید بنده نبوده ونیست وببخشید من اگر جای مدیریت سایت بودم حتما برخورد میکردم اگر در این مورد سوعتفاهم بوجود آمده پوزش میطلبم.
هدف من در یک جمله این بود که ما با زیر سوال بردن سوال دوستان ممکن است باعث این شویم که برخی از کاربران از ترس اینکه سوالشان مورد نقد وخدای ناکرده تمسخر قرار گیرد از بیان مطلب خود صرف نظر کنند چه بسا همین سوالات پیش پا افتاده برای خیلیها واقعا سوال باشد در ضمن یکی از اهذاف این سایت تبادل اطلاعات و مطرح کردن سوال میباشد پس بنظر بنده هر سوالی جای برسی دارد واز آنجای که گاربران آماتور ذر این مجموعه وجود دارد چه بسا ایشان از ترس نتوانند سوال خود را مطرح کنند.
هدف من از زدن این پست فقط همین بود امیدوارم بکسی برنخورده باشد و کسی نخواهد از این مطلب سواستفاده کند
با تشکر

آخرین ویرایش:

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
دقیقا پستی ارسال نمودید که خلاف شخصیت ایشان میباشد
چه بسا ایشان در جای جای انجمن با شیوه های مختلف کلیه کاربران را وادار و مجبور به مشارکت میکنند و از تمامی سوالات استقبال گرم میکنند

احتمالا شما از کاربران فعال نیستید و ایشان را بدرستی نمیشناسید
کافیه کمی پستهای ایشان را دنبال نمایید تا خودتان بهتر اشنا شوید
قطعا خودتان متوجه خواهید شد

پایدار باشید

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
دقیقا پستی ارسال نمودید که خلاف شخصیت ایشان میباشد
چه بسا ایشان در جای جای انجمن با شیوه های مختلف کلیه کاربران را وادار و مجبور به مشارکت میکنند و از تمامی سوالات استقبال گرم میکنند

احتمالا شما از کاربران فعال نیستید و ایشان را بدرستی نمیشناسید
کافیه کمی پستهای ایشان را دنبال نمایید تا خودتان بهتر اشنا شوید
قطعا خودتان متوجه خواهید شد

پایدار باشید

HOSE IN

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-10-28
1,494
8,636
KARAJ
درود

منم قصد جسارت نداشتم و اساسا از هر سوالی استقبال میکنم هر چند سوال بی پایه و اساسی باشه
چون گاهی نکات ارزنده ای در سوالات غیرعادی هم هست و مایه الهام نوآوری های ارزنده میشه.
اما ازآنجاکه در سن پیری هستم و کسی از مزاح من دلگیر نمیشه لذا عادت معمولم شده که پاسخ را آمیخته با طنز و شوخی مطرح میکنم که جاذبه بیشتری داشته باشه.

سپاس
لایک

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,710
استاد غزال یکی از اساتید ، خوب و خوشنام انجمن هستند .
راهنمایی که کردند ، دقیق و عالی بود ، در واقع حرفی که درست است از کلام ایشان و لحن ایشان مشاهده می شود .
از شخصیتهای بارز ایشان تامل و سعه صدر در پاسخهایشان است .
آن چیزی که بنده متوجه شدم ، شما می خواستید اول بقیه دوستان نظر بدهند و در اخر یکی از اساتید بالا جواب بدهند .
ولی رسم این انجمن ، پاسخ صحیح می باشد که از راه دور و با تفکر و بینش از مشکلاتی که پیش آمده ، راهنمایی می کند .
از اینکه استاد غزال در همان اول پاسخ درست را بیان نمودند ، خودم کمی به شما حسو دی ام شد . خیلی خوش شانس بودید .
زودرنج نباشید و با راهنمایی های اساتید ، پا به پا جلو بروید که راز موفقیت همین است .

بالا