آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: روش ارسال ایمیل با پس زمینه متفاوت (طراحی شده)

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,001
2,843
سلام خدمت دوستان گرامی ؛

حتما شما هم خیلی دیدید که بعضی از ایمیل هایی که برایمان ارسال می شوند با فرمت نمایش خاصی هستند و با بقیه متفاوت می باشند .

مثل عکس زیر :

545454555.jpg

میخواستم ببینم این ایمیل ها چطور طراحی میشند ؟ این عکسی که گذاشتم ( ایمیل اش از سرور خود سایت ارسال شده ) ولی با سرویس های جیمیل هم دیدم که همچین ایمل هایی ارسال کردند .
میشه راهنمایی کنید ؟

ممنون

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,001
2,843
قالب ایمل طراحی میشه . سایت های زیادی هستند طراحی میکنند .

من یک سری قالب پیدا کردم . اینها رو باید به چه صورتی در سرویس ایمیل ام (Gmail) وارد کنم و متنی که میخوام رو داخلش بنویسم ؟

اگه میشه راهنمایی بفرمائید

bermuda.vbs

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-11-01
1,001
2,843
gmail فقط در صورتی میشه که با ات لوک کار کنید .

اگه امکان داره بگید باید چکار کنم ؟
فرض کنید من کد قالب رو دارم میخوام با اوت لوک این کار رو انجام بدم
چکار باید بکنم ؟ (فرض هم میکنیم که تنظیمات مربوط به شناسایی اکانت به این نرم افزار هم اجرا شده است )

یه چیز دیگه اینکه با سرویس Hotmail چطور ؟ اون هم همینطوره ؟ Yahoo چی ؟

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
برنامه outlook را باز کرده و از بخش ایجاد ایمیل یا create email گزینه insert file from file رو انتخاب کرده و فایل html رو که قبلا ساختین رو وارد کنید
به این راحتی شما داری یک ایمیل با قالب html هستین

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
قالب های ایمیل با کدهای html و css ساخته می شوند. اگر می خواین از طریق خود جیمیل کد html ارسال کنید باید یک ایمیل جدید باز کنید سپس یک کلمه داخلش بنویسید. روی کلمه ای که نوشتین راست کلیک کنید و Inspect Element را انتخاب کنید. حالا در این قسمت نیاز هست به کد نویسی html آشنایی داشته باشید.
باید کلمه ای که نوشتید را در قسمت کدها انتخاب کنید و با کد خودتون جایگزین کنید.
اگر inspect element را ببندید میبینید که قالب HTML شما در متن ایمیل قابل مشاهده هست.
به طور کل حتما باید کد نویسی html بلد باشین که هم بتوانید آنها را در صفحه اضافه کنید و هم بتوانید کدهای قالب را به گونه ای تنظیم کنید که در تمامی صفحات درست دیده بشه. یعنی قالب باید رسپانسیو طراحی بشه. در غیر اینصورت ممکن هست شما درست ببینید ولی فرد مقابل قالب را به بهم ریخته ببینه
موفق باشید

بالا