آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: معرفی پروگرامر spi فلش و nand فلش وeeprom و jtag با پشتیبانی عالی نرمافزاری

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,956
پاسخ : ساخت ارزانترین پروگرامرتمام spi فلش و nand فلش وeeprom و jtag با پشتیبانی عالی نرمافزاری

سلام از لینک زیر با پیام خصوصی میتوانید سفارش دهید
https://www.irantk.ir/irantk92668/#post527388

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
938
8,849
استان مرکزی-اراک
پاسخ : ساخت ارزانترین پروگرامرتمام spi فلش و nand فلش وeeprom و jtag با پشتیبانی عالی نرمافزاری

سلام.
لینک خراب شده اگه مقدور هست مجددا اپلود کنید.
با تشکر.

این پست بدلیل ساپورت نشدن مدل قدیمی از نرم افزار حذف شد

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,956

سلام
این پست برای یک سال پیش بود خودم حذف کردم این ورژن قدیمی شده و نرم افزار دیگر ساپورت نمیکند.باید خریداری کنید

micromg

کاربر
2018-03-26
84
124

photo_2018-07-20_02-45-50.jpgاین شماتیک پروگرامر هست امیدوارم بدردتون بخوره

saeed didar

کاربر
2017-06-30
1
0

سلام من پیغام خصوصی دادم جواب نگرفتم از پروگرامر موجود هست برای خرید من فقط برای فلش رسیور های هشت پایه میخوام

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,956

سلام
بله مناسب است
جواب دادم

جمال س

کاربر
2010-01-16
40
232

سلام
ممكن pcb Scheme​

samad-ch

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2015-01-15
629
2,285

اگه اشتباه نکنم این دو نقشه از طرف شرکت سازنده دیگه ساپورت نمیشه
نقشه و pcbاصلی رو جناب پویای عزیز دارن که که تا حالا نزاشتن
البته قبلا تو سایت بود ولی دیگه نیس

بایستی نقشه و pcb مدل flashcat usb classic pcb ver 2.2رو پیدا کنید تا بشه ساختش
همچنین نوعflashcatusb profesionalکه این خیلی کاملتر هستش

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,956
با عرض سلام

من تا به حال ورژن 2.2 را منتشر نکردم و نخواهم کرد اگر هم قصد دارید خودتان بسازید در اینترنت هست ونقشه هم که در همین سایت هست
بعضی از دوستان بر این تصور هستند که خودشان بسازنند تا ارزانتر شود مدار چاپی و pcb پروگرامر من از بهترین متریال و چاپ سبز است که اگر درحال حاضر سفارش بدهم هر pcb با در نظر گرفتن طراحی بدونه نقص خالی برای خودم 190 هزار تومان تمام میشود (قصد تبلیغ ندارم ولی الفا مدار یکی از بهترین ساخت مدار چاپی در ایران است )با دیگر اجناس 260 هزار تومان هزینه بدونه اجرت ساخت میشود.
من فقط از طریق این سایت ( تعداد خیلی محدود چند عدد بیشتر pcb ندارم) میفروشم و به اعضای این سایت که اشتراک پرداخت کردن و چند تا پست مفید دارند 220 هزار قیمت گذاری کردم حتی ارزانتر از یک اداپتور 16 پین tnm به قیمت 280 هزار تومان است .قیمت واقعی این پروگرامر حداقل باید 360 هزار تومان باشد تا مقرون بصرفه باشد. دیگر هم نه وقت ان را و نه قصد تولید ان را دارم

برای اعضایی که یک پست دارن 320 هزار تومان است

آخرین ویرایش:
بالا