آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن نشدن لپتاپ hp pavilion

mohtashami m

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2015-08-20
451
223
با سلام این لپتاپ که اسمش pavilion هستش ولی پشتش نوشتهrt3290 سویچ نمیشود
البته ولتاژ 3روی پایه سویچ هستش ولی روشن نمیشود
ضمنا من به این خازن که دقیقا ضرفیتش 470 و معلوم نیست چند ولته یکم باد کرده شک دارم مشتری میگه هر چند وقت یک بار روشن میشه ومشکلی نداره ولی الان دوروزه ب شارژوصله ولی سویچ نمیشه چه خازن با چه ولتاژی بزارم ممنون آیا نوع خازنش هم فرق میکند الکترولید یا معمولی

۲۰۱۶۰۸۳۰_۰۹۵۹۵۷.jpg

۲۰۱۶۰۸۳۰_۱۵۳۷۲۷.jpg۲۰۱۶۰۸۳۰_۱۵۳۸۱۶.jpg

۲۰۱۶۰۸۳۰_۱۵۴۴۴۴.jpg

آخرین ویرایش:

mohtashami m

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2015-08-20
451
223
دوستانعزیز من مدل دقیق این لپتابو نمیدونم ممنون میشم باتوجه به مشخصاتش بایوس روبزارید توی تایپک یا ادرسشو بدین ممنون میشم همراه با فریمور

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2008-10-29
770
1,478
عزیز شما دقیق جای که مدل رو نوشته عکسش رو نگرفتید سمت راست عکس پایین نوشته MODEL
ضمنا برای لب تابی که روشن نمیشه چندتا تایپیک مشابه رو مطالعه میکردید بهتر بود
ببین رو پایه های سویچ ولتاژ دارید خود کلید پاور رو تست کنید
ولتاژرو از ورودی تا ای سی شارژ I/O AND BIOS چک بفرمایید
شما میگید مشتری گفته هر چند وقت یه بار روشن میشه و کار میکنه ببین لحیم سردی نداره(مین )
قطعات رو از لحاظ دما چک کنید ببینید قطعه مشکوکی داغ میکنه
خلاصه نکات اولیه عیب یابی رو انجام بدید و کامل اینجا بزارید تا دوستان بتونن نظر بدن
اینجا هم دوستان دریغ نکینن مطمئن باش بلد باشن یا نقشه ای داشته باشن یا هرچیزی بدونه هیچ منتی میزارن برات این برای من ثابت شده هستش
پس همکار عزیز شما اول کارهای لازم رو انجام بدید ببینید بعد اینجا ذکر کنید ضمنا حتما هم از یه شارژر مطمئن استفاده کنید واسه سویچ

موفق باشید

mohtashami m

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2015-08-20
451
223
قطعات ازلحاظ دما چک شد وهیچ حرارتی حس نشد
2-ولتاژ33 روی پایه های سویچ دارم وحتی پایه های کلید سویچ رو هم به بدنه وهم اتصال با پنس انجام شده ولی هیچ موردی نیست
مدل دقیقe049tx-15
باشارژر دیگه هم تست زدم نشد من به فریمور وبایوسش نیاز دارم

mohtashami m

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2015-08-20
451
223
با توجه به توضیحات دوست خوبمون http://www.irantk.ir/irantk63855/ مشکل مشخص شد ولی حیف که دوستمون نتیجه رو اعلام نکردن من در این برد پریدگی خازنی را داشتم که هیچ ولتاژی به اندرهنگام سویچ نمیرسد و در کنار رام ها اتصال کلیه خازن های علامت گذاری شده درتصویر مشاهده میشد و حتی با گذاشتن خازن به همان اندازه باز هم سویچ نشد

۲۰۱۶۰۹۱۱_۱۲۵۴۵۲.jpg۲۰۱۶۰۹۱۱_۱۲۵۴۲۸.jpg

mohtashami m

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2015-08-20
451
223
چرا کسی جوابی نمیده دوستان لطفا بگید آیا اتصال طبیعیه

بالا