آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: تصویر ندادن مادربرد ga-945pl-s3

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

amirtopoll

کاربر vip
vip
کاربر
2010-11-12
109
205
دوستان مادربرد نامبرده وقتی روشن میکنم چراغ ریست روشن و چراغ کلاک خاموشه. هیچ کدی نشون نمیده. سی پی سو و چیپ شمال و جنوب و ای او سرد هستند. تعدادی خازن ترکیده داشت با نوع خوب عوض شد. خازنها 7 تا بود که از چندین قسمت مختلف بودند. ای سی کلاک و پی دبلیو ام رو هم عوض کردم. شستشو دادم. بایوس زدم. ولی همچنان تغییری ایجاد نشده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: omidm11

amirtopoll

کاربر vip
vip
کاربر
2010-11-12
109
205
ولتاژهای ایسی i/o را اعلام کنید .
روس ای سی ای او من 5 ولت و 3.3 رو دارم. روی رم 1.8 رو دارم. ای سی پی دبلیو ام 12 ولت فقط هست. روی فت های سی پی یو فقط ولتاژ 12 ولت روی پایه وسط هست و ولتاژ دیگه ای نداره. دوستان حدسشون چیه؟

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
روس ای سی ای او من 5 ولت و 3.3 رو دارم. روی رم 1.8 رو دارم. ای سی پی دبلیو ام 12 ولت فقط هست. روی فت های سی پی یو فقط ولتاژ 12 ولت روی پایه وسط هست و ولتاژ دیگه ای نداره. دوستان حدسشون چیه؟

ولتاژ vgood دارید ؟

amirtopoll

کاربر vip
vip
کاربر
2010-11-12
109
205
یعنی خودکشی کرده؟؟؟ (شوخی کردم)
ولتاژش از کجا تامین میشه؟

ghoshiry

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-09-01
1,723
7,471
دامغان
دوست عزیز ار اطراف جنوبی یه عکس با کیفیت ارسال کنید تا خدممتون اعلام شود
موفق باشید

arash136611

کاربر vip
کاربر
2012-02-17
48
32
با عرض سلام همین برد من هم دارم تمامی ولتاژ برای کار کردن برد موجوده سی پی یو داغ میشه پل شمالی و جنوبی ولرم میشه !
بایوس زدم با سوکت تستر سوکت تست کردم تمامی چراغ های زیف سوکت روشن شدش !
موقعی که سی پی یو در میارم FF میندازه موقع جا زدن سی پی یو 00 هستش چراغ های ولتاژ روشن چراغ رسیت خیلی کمرنگ با زدن رسیت یه لحضه پر رنگ میشه چراغ کلاک کمرنگ روشنه !

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
با عرض سلام همین برد من هم دارم تمامی ولتاژ برای کار کردن برد موجوده سی پی یو داغ میشه پل شمالی و جنوبی ولرم میشه !
بایوس زدم با سوکت تستر سوکت تست کردم تمامی چراغ های زیف سوکت روشن شدش !
موقعی که سی پی یو در میارم FF میندازه موقع جا زدن سی پی یو 00 هستش چراغ های ولتاژ روشن چراغ رسیت خیلی کمرنگ با زدن رسیت یه لحضه پر رنگ میشه چراغ کلاک کمرنگ روشنه !

تاپیک قفل میشه / اخطار هم برای شما لحاظ میشه .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NPTiak
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا