آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: تصویر ندادن گرافیک 9500 gt مارک lefentek

babaknew2015

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-21
440
228
kermanshah
سلام چندین گرافیک دارم ک مشکلشون اینه با بعضی مادربرد ها تصویر میدن و با بعضی ها خیر .روی اونا ک تصویر میدن مشکلی ندارن ب مشتری میفروشم میگه تصویر نداره روی بعضی مادربردهای خودم تصویر داره .واقعا برام مشکلی شده این تصویر گرافیک ها .ایا بایوس ایراد داره؟ یا ایراد چیز دیگس؟

mbagheri_464

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2013-04-25
548
309
سلام اگه امکانش هست روی مادربردی که جواب گرفتی وروی مادربردی که جواب نگرفتی یه مثال بیاری؟تابیشتربشه راهنمایی کرد
چه مادربردی جواب گرفتی و چی جواب نگرفتی مشخصات کامل مادربرد ذکرکنید

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
درخواست بایوس بده . فقط مدل دقیق کارت به همراه نوع حافظه و مقدارش هم ذکر کن .

babaknew2015

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-21
440
228
kermanshah
مشکل بیشتر از 10 مدل گرافیکه انواع مدلها

کسی از دوستان جهت راهنمایی نبود ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

babaknew2015

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-21
440
228
kermanshah
سلام ابتدا بگم در جهت تشخیص ایسی بایوس گرافیک مشکل دارم و بعدش اداپتور 8 پایه ریز ندارم جهت اپدیت و فایل هم ندارم .

yaghob20

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-07
600
2,865

با سلام
[hide]1:روی مدل هایی که تصویر ندارید آیا از یک برند هستند؟مثلا همه همه amd هستن یا intel
2:آیا روی مدل هایی که تصویر ندارید مدل مادربرد قدیمی تر است از مدل کارت گرافیک؟
3:برای تست می توانید مدادربردی که تصویر ندارید رو آپدیت بایوس کنید و نتیجه رو اعلام کنید؟
4:
زمانی که تصویر ندارید کد دیباگر مادربرد چی هست؟
5:
در مادربردی که تصویر ندارید مدل cpu و رم رو به ترتیب تغییر بدید و نتیجه رو در تغییر کد یا بوق اعلام کنید
6:
در مادربردی که تصویر دارید بایوس کارت گرافیک رو آپدیت کنید و برسی کنید در مادربردی که تصویر نمی داد آیا تصویر می دهد یا نه یا اینکه با آپدیت بایوس به روشی که گفتم تغییری در کد یا بوقی مادربردی که تصویر نمی داد حاصل شد یا نه
7:
در تست بالا از یک پاور مشخص استفاده کنید (مدلی که تصویر می گیرید)
نکته اول:ما اینجا به جمع بندی نیاز داریم و تحلیل داده هایی که از موارد بالا تست فرمودید
نکته دوم:یک عدد خودکار و کاغذ بردارید و تمامی مراحل بالا رو روی آن بنویسید و قبلش تمام کار هایی که انجام دادید رو از ذهنتون بیرون کنید انگار که تازه می خواهید تست کنید
[/hide]

بالا