آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: مشاوره خرید مولتی متر

الکامپ زرین

کاربر vip
کاربر
2014-03-19
48
174
معنی این چیزاکه تودفترچه ویکتور97نوشتن چیه؟!
مسخره بازیه؟!
تودفترچه ی مولتی مترهای دیگه هم دیدین همچین چیزایی؟

1.jpg

11.jpg

2.jpg

22.jpg

آخرین ویرایش:

ptb

کاربر
2014-01-29
20
40
منظورشون این بوده که دستگاه طوری طراحی شده که تا 250ولت اگر به اشتباه تو این رنجا بش ولتاژ بدید تحمل کنه. اما شما دقت کنید کلا این رنجا تحت ولتاژ قرار نگیزه.
اقای دیو جونز تو یکی از فیلماشون فکر میکنم داشتن مدل قدیمی victor vc97 و ازمایش میکردن با یه مولتی متر دیگه. یادمه اونجا تمام رنج های مولتی مترو اور ولتاژکرده بودن. تا جایی که یادمه مولتی متر تحمل کرد.

ادیت---------------------
ببخشید صفحه قبلو نخونده بودم.
تا جایی که من میدونم هیچ مولتی متر انقدر حساس در نمیاد. این متون که نوشته میشه معمولا جهت احتباط هست. در نهایت خیلی هم بخواید وساس به خرج بدید کافیه هرجارو میخواید تست کنید و احتمال میدید برق داشته باشه قبلش تست ولتاژ یگیرید هرچند نیاز نیست خودتو میدونید اگر قراره تو مدار برق باشه.
اما در مورد بار گراف زیر صفحه نمایش مولتی متر ها.
بارگراف یابد یه مبدل انالوگ به دیجیتال اختصاصی داشته باشه. به مبدل با رزولوشن پایین و سرعت بالا. اما من مولتی متر چینی دیدم که نداشته . اگر قرار باشه هم سرعت نمایشگر دیجیتال باشه فایده ای نداره. اما اگر سرعتش بالا باشه خوبه. فکر میکنم حدود 20بار رفرش در ثانیه عدد خوبی باشه.

آخرین ویرایش:

الکامپ زرین

کاربر vip
کاربر
2014-03-19
48
174
منظورشون این بوده که دستگاه طوری طراحی شده که تا 250ولت اگر به اشتباه تو این رنجا بش ولتاژ بدید تحمل کنه. اما شما دقت کنید کلا این رنجا تحت ولتاژ قرار نگیزه.
اقای دیو جونز تو یکی از فیلماشون فکر میکنم داشتن مدل قدیمی victor vc97 و ازمایش میکردن با یه مولتی متر دیگه. یادمه اونجا تمام رنج های مولتی مترو اور ولتاژکرده بودن. تا جایی که یادمه مولتی متر تحمل کرد.

بله!متوجه منظورشماهستم وباخوندن دفترچه چندمولتی متردیگه،دیدم که اوناهم کمابیش به این نکته اشاره کردند.پس نتیجه میگیرم که این مسایل معمولانبایدباعث خرابی مولتی متربشه!وگرنه همه مولتی مترهای معتبرهم به اسونی خراب میشدن!ولی اینکه یک فروشنده ایی بیادودرموردخرابی مولتی متراین مساله روبهونه کنه مساله هست؟

آخرین ویرایش:

amermahdi

کاربر
2014-12-23
5
3
سلام خسته نباشید وباتشکر
مانیتور الجی 730bh وقتی هواسرد میشود دیر روشن میشود ولی وقتی هوا گرم هست مشکلی ندارد لطفا اگه میشه راهنمایی بفرماییدو
وخواهش میکنم پسوردفایلهای زیپ را اعلان بفرمایید ممنونم

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
سلام خسته نباشید وباتشکر
مانیتور الجی 730bh وقتی هواسرد میشود دیر روشن میشود ولی وقتی هوا گرم هست مشکلی ندارد لطفا اگه میشه راهنمایی بفرماییدو
وخواهش میکنم پسوردفایلهای زیپ را اعلان بفرمایید ممنونم

اینجا جای این سوال نیست . سوالتون را در قسمت مربوط به سوالتون و در یک تاپیک با ذکر مشکل بیان کنید .

aligreenberg

کاربر
2008-06-20
3
6
با سلام
میخواستم نظر دوستان رو در مورد این دو مدل مولتی متر جویا بشم و اینکه کدوم میتونه انتخاب خوبی برای کاربری آماتور تا نیمه حرفه ای باشه
Kyoritsu 1009
GW instek gdm-398
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,708
GW instek gdm-398 امکاناتی که دارد بهتر است ، قیمتش هم مناسب است .
برای بنده یک عدد مولتی متر victor97 جواب کارم را می دهد . تعمیر برد را با این دستگاه یاد گرفتم .
هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب .
ای کاش می فرمودید چه کاری را شروع کردید ؟

aligreenberg

کاربر
2008-06-20
3
6
GW instek gdm-398 امکاناتی که دارد بهتر است ، قیمتش هم مناسب است .
برای بنده یک عدد مولتی متر victor97 جواب کارم را می دهد . تعمیر برد را با این دستگاه یاد گرفتم .
هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب .
ای کاش می فرمودید چه کاری را شروع کردید ؟

سپاس از شما دوست گرامی
چند جا خوندم که سری های جدید Victor VC97 دیگه اون کیفیت و دقت قبلیها رو ندارن حالا نمیدونم این گفته تا چه حد صحت داشته باشه.
برای عیب یابی و تعمیرات برد میخوام استفاده کنم.

sovietiran

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2010-06-24
1,877
9,756
خراسان بزرگ!
با سلام
میخواستم نظر دوستان رو در مورد این دو مدل مولتی متر جویا بشم و اینکه کدوم میتونه انتخاب خوبی برای کاربری آماتور تا نیمه حرفه ای باشه
Kyoritsu 1009
GW instek gdm-398
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

درود
گودویل اینستک کیفیت خوبی دارد
کیوریتسو الان ظاهرا ساخت تایلند است و مدلهای ساده بنظرم کیفیت مونتاژ خوبی ندارند
اگر برای شروع کار میخواهید مولتیمتر دک330 مناسب است و از ویکتور هم استقامت بیشتری بنظرم دارد

قیمت هم نسبت به گودویل باید خیلی کمتر باشد
بدرود

hamedesmayly

کاربر vip
vip
کاربر
2022-08-06
140
128
24
اصفهان
دوستان شخصی سابقه کارکرد با این مولتی متر رو داشته و کیفیتش چطوره؟ مدل Sunshine DT-19n
9078292abe53a88747bea17c8bef10bd7b13d395_1612880318.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bardia.t
بالا