آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

كاهنده الكتريكي مصرف سوخت

mimko

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-05
17
36
با سلام يكي از دوستان ادعايي دارد كه با يك كيت الكترونيكي كه به وضعيت برق بهبود بخشيده مصرف سوخت را تا 20 درصد كاهش و قدرت موتور را 20 درصد افزايش ميدهد
آيا دوستان با چنين بردي آشنايي دارند يا خير

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,634
اصفهان
با سلام يكي از دوستان ادعايي دارد كه با يك كيت الكترونيكي كه به وضعيت برق بهبود بخشيده مصرف سوخت را تا 20 درصد كاهش و قدرت موتور را 20 درصد افزايش ميدهد
آيا دوستان با چنين بردي آشنايي دارند يا خير
به نام خدا

سلام. من یک کیت میشناسم که دو عدد آهنربا میباشد که دور شلنگ ورودی بنزین به کاربراتور قرار میگیرد و شتاب خودرو را افزایش میدهد.
شاید ایشان هم همین کیت را مد نظر دارند و میگویند کیت الکترونیکی تا با قیمت بالایی به فروش برسانند. :confused:
البته طرح یک مدار الکترونیکی را بنده مد نظر دارم که شاید کارآمد باشد و اگر به نتیجه رسید خدمت شما توضیح خواهم داد.
موفق باشید...

آخرین ویرایش:

mimko

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-05
17
36
ممنون دوست عزیز مگنت نیست برد الکترونیکی هست
ممنون میشم طرح شما را ببینم یا طرز کار را توضیح بدهید

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,634
اصفهان
ممنون دوست عزیز مگنت نیست برد الکترونیکی هست
ممنون میشم طرح شما را ببینم یا طرز کار را توضیح بدهید
به نام خدا
سلام و تشکر از شما. راستش این طرح را هنوز آزمایش نکرده ام. اما خلاصه آن این است که یک فن یا دمنده در بالای کاربراتور و در وردی هوا نصب میشود. با ورود هوای کمکی از طریق این فن به کاربراتور، بنزین با هوا بهتر مخلوط میشود و در مواقع راه افتادن خودرو یا دور گرفتن موتور شتاب را افزایش داده و مصرف را کم میکند.
اما به همین جا ختم نمیشود. یک مدار هم باید طراحی شود تا دور این فن را با دور موتور تنظیم کند. کافیست یک پالس از دلکو گرفته و طبق آن دور فن را نسبت به دور موتور کم و زیاد کرد. یعنی در دور کم موتور فن آرامتر بچرخد و در دور زیاد تندتر.
همانطور که عرض کردم این طرح را عملی نکرده ام و نمیدانم چقدر مؤثر است. خوشحال میشوم شما روی آن کار کنید و نتیجه را اعلام نمایید. #$v686

mimko

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-05
17
36
ممنون آقای صابری ولی دیگاه کاربراتور به اموات پیوست انژکتوری چه نظری دارید

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,634
اصفهان
ممنون آقای صابری ولی دیگاه کاربراتور به اموات پیوست انژکتوری چه نظری دارید
به نام خدا

سلام. اولا که شما نگفتید برای انژکتوری میخواهید و بعد اینکه ماشین من کاربراتوری است و برای آن در نظر داشتم. به هر حال اطلاعات بیشتری ندارم. حتما آقای رجبی میتوانند کمک کنند.
موفق باشید...

mojtaba984

کاربر vip
vip
کاربر
2016-05-10
84
59
بندرعباس
این مگنیت یک نوع کلاه برداری .با عقل هم جور در نماید که مغناتیس روی مایعی مثل بنزین تاثیر بگذاره.ولی اگر کسی راهی واسه تنضیم موتور ریو داره .ممنون میشم

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bardia.t
بالا