آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

روشن نشدن تبلت لنوو 3500hv

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2008-10-29
770
1,478
سلام
امروز یه تبلت لنوو 3500اچ وی اوردن در حین فلش کردن برق رفت حدود 40 درصدی رو تموم کرده بود ولی برق رفت بعد از اینکه برق اومد هرکاری کردم نه روشن شد و نه با برنامه فلشر وصل میشد الان نمیدونم با تبلت چیکار کنم تو دیوایس منیجر هم یو اس بی رو ناشناس میشناسه
ممنون میشم کمکم کنید
با سپاس

hoseyn1258

مدیر بخش سخت افزار لپ تاپ
مدیر تالار
2012-03-28
678
2,228
شهرستان قم
سلام
امروز یه تبلت لنوو 3500اچ وی اوردن در حین فلش کردن برق رفت حدود 40 درصدی رو تموم کرده بود ولی برق رفت بعد از اینکه برق اومد هرکاری کردم نه روشن شد و نه با برنامه فلشر وصل میشد الان نمیدونم با تبلت چیکار کنم تو دیوایس منیجر هم یو اس بی رو ناشناس میشناسه
ممنون میشم کمکم کنید
با سپاس

سلام

بنده دقیقا در این رابطه اطلاعی ندارم ولی ظاهرا شما باید با باکس فلش کنید یا ای سی مربوطه رو از روی برد جدا کنید و با پروگرمر فلش کنید که اون ایسی را هر پروگرمی شناسایی نمی کنه

موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: khelane

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2008-10-29
770
1,478
ممنون
شما یا دوستان میدونید چه باکسی این کار رو میکنه ؟
کجای تهران این کار رو میکنه

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
سایت های انگلیسی و فارسی زیادی درباره تعمیر بوت تبلت های اندروید مطلب دارند . با جستجو پیدا میکنی روششو

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: khelane

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2008-10-29
770
1,478
ممنون دوستان امروز زنگ زدم به یه تعمیرکار گوشی. و تبلت ، بردمش اونجا هرکاری کرد نتونست درستش کنه وقتی کنارش بودم با باکس ولکانو سفید رنگ بود کار میکرد میگفت اصلا یو اس بی رو نمیشناسه منم بهش گفتم خب یو اس بی. رو بشناسه خودمم میتونستم درست کنم خلاصه نتونست. منم موندم چیکار کنم
ممنون میشم دوستان لینکی از ترمیم بوت یا هرمطلبی بزارن.
با سپاس

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

mr266

کاربر vip
vip
کاربر
2012-11-02
210
183
www.activerayan.ir
درود
دوست گرامی
ی راه ساده هست که میشه استفاده کنی
باطری رو در بیار از طریق منبع روشن میشه
دوباره باطری رو بزن و بزار داخل شارز حدود نیم ساعت

موفق باشی

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2008-10-29
770
1,478
درود
دوست گرامی
ی راه ساده هست که میشه استفاده کنی
باطری رو در بیار از طریق منبع روشن میشه
دوباره باطری رو بزن و بزار داخل شارز حدود نیم ساعت

موفق باشی

یعنی باتری رو دربیارم همون اتصالش رو جدا کنم و بعد با منبع تغذیه روشنش کنم؟
یعنی میشه؟
ازمایش میکنم فردا خبرتون میکنم
ضمنا وقتی به سیستم وصل میکنم در بخش یو اس بی در دیوایس منیجر ناشناس مینویسه در حالی که در ربده بندی و بخش یو اس بی قرارش داده!
انشالله فردا رفتم تعمیرگاه خبرتون میکنم
راستی یه سوال دیگر
دوستان میخواستم درمورد یه دوره تعمیرات تبلت برم و یه سری وسایلش دارم ولی میخوام کامل و اصولی شروع کنم و بصورت حرفه ای ادامه اش بدم
ممنون میشم اگه جای واسه اموزشش رو به صورت حرفه ای یه سطح خوب بلدید معرفی کنید همینجا یا در پیام خصوصی
با سپاس

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2008-10-29
770
1,478
سلام
الان باتری رو دراوردم و بدونه باتری تونستم فلشش کنم و فایل فلش 3500 اچ وی رو روش زدم بدونه مشکل کار میکنه ولی تاچش برعکس کار میکنه احساس میکنم مشکل از فریمور باشه چون خود مشتری هم مطئن نبود این کارت گارانتی مربوط به این مدل باشه
دوستان از روی برد چطوری میشه تشخیص داد که چه مدلی هست
با سپاس

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
سلام
الان باتری رو دراوردم و بدونه باتری تونستم فلشش کنم و فایل فلش 3500 اچ وی رو روش زدم بدونه مشکل کار میکنه ولی تاچش برعکس کار میکنه احساس میکنم مشکل از فریمور باشه چون خود مشتری هم مطئن نبود این کارت گارانتی مربوط به این مدل باشه
دوستان از روی برد چطوری میشه تشخیص داد که چه مدلی هست
با سپاس

مدل مادربرد رو باید نوشته باشه با دقت چک کنید .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا