آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

راهنمایی در مورد SuperPro 3000U

859

کاربر
2008-02-25
1
2
سلام من یکی از این دستگاه دارم کارمم تعمیرات رایانه هست خیلی از ای سی های بایوس رو شماره ای سی رو نداره برای اینکه دستگاه رو بروز کرد و یا ا سی هایی رو که شمارشون تو حافظه نیست رو برنامه داد باید چیکار کرد در ضمن ممنون میشم باهام تماس بگیرید تا بتونم از راهنماییهاتون استفاده کنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Shami

مدیر بخش تعمیرات تخصصی
ناظم انجمن
2009-07-12
5,770
80,441
تو همین نزدیکی ها
سلام من یکی از این دستگاه دارم کارمم تعمیرات رایانه هست خیلی از ای سی های بایوس رو شماره ای سی رو نداره برای اینکه دستگاه رو بروز کرد و یا ا سی هایی رو که شمارشون تو حافظه نیست رو برنامه داد باید چیکار کرد در ضمن ممنون میشم باهام تماس بگیرید تا بتونم از راهنماییهاتون استفاده کنم
دوست عزيز قوانين انجمن را رعايت كنيد
گذاشتن ايميل شماره تلفن و ..... ممنوع مي باشد
شما به خود سايت پروگرامر برويد و نرم افزار اين مدل را دانلود و نصب كنيد تا پروگرامرتان بروز شود

sorenstar

کاربر
2011-03-13
14
14
سلام دوستان و همكاران لطفا در مورد كار با پروگرامر سوپرپرو3000uراهنماي بفرمايد.ايا اين روش غلط است يا... .!در صورت داشتن فايل فلش 1device
2.load
3.Erase
4.Blank-check
5.program
6.verify
كپي از ايسي1.device
2.Read
3.verify
4.save:43000000:

Shami

مدیر بخش تعمیرات تخصصی
ناظم انجمن
2009-07-12
5,770
80,441
تو همین نزدیکی ها
سلام دوستان و همكاران لطفا در مورد كار با پروگرامر سوپرپرو3000uراهنماي بفرمايد.ايا اين روش غلط است يا... .!در صورت داشتن فايل فلش 1device
2.load
3.Erase
4.Blank-check
5.program
6.verify
كپي از ايسي1.device
2.Read
3.verify
4.save:43000000:

دوست عزیز مراحل را خیلی طولانی کردی
این همه مراحل نیازی نیست
برای بکاپ گرفتن از ای سی
1-device
2- read
3- save
برای پروگرام ای سی
1- device
2- erase
3- load
4-program
5-verify

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
باسلام میشه تفاوت پروگرامرهای مختلف درچیست لطفاازلحاظ کاربردبیان کنیدمثل پروگرامرفوق باtnm2000و5000تفاوت کاربردشان درچیست.

Shami

مدیر بخش تعمیرات تخصصی
ناظم انجمن
2009-07-12
5,770
80,441
تو همین نزدیکی ها
باسلام میشه تفاوت پروگرامرهای مختلف درچیست لطفاازلحاظ کاربردبیان کنیدمثل پروگرامرفوق باtnm2000و5000تفاوت کاربردشان درچیست.

دوست عزیز اینجا تایپیک پروگرامر سو پر پرو هست
شما می بایستی در تایپیک TNM سوال میکردید
تفاوت عمده همه پروگرامر ها در سرعت و ساپورت ای سی ها و قابلیت هایی که پروگرامر TNM 5000 داره می باشد

venuoss

کاربر
2012-04-23
1
3
با سلام...یک سوال دارم که هرچی فکر میکنم با منطق من جور در نمیاد...من superpro3000u دارم...ویندوز7-32 خوب خوب ساپورتش میکنه و 5 سالی میشه این دستگاه رو دارم...بیشتر تعمیراتم رسیوره و تا این آواخر با هیچ دستگاه و یا آی سی فلشی مشکلی نداشتم تا اینکه رسیورهای نسل جدید مثل آی استار20000مگا ویا استارست2000hd ace به بازار اومد که هردو از یک سخت افزار استفاده کرده اند..اولش کلی سرکار موندم که نکنه فایل فلشی که از این نوع از دستگاهها را که از سایت دانلود کردم و یا خودمREAD کرده ام ایراد دارند...ایراد هم اینطور خودشو نشون میداد که وقتی آی سی فلش را با پروگرامرsuperpro3000u برنامه میکردم و به روی دستگاه لحیم میکردم رسیور تا مرحله BOOT شدن که روی پانل جلوی دستگاه نشون داده میشد RUN میشه و همزمان روی صفحه تلویزیون این پیغام ظاهر میشه) sw is wrong.please download again...معنی این پیام هم مشخصه که میگه نرم افزار اشتباه است.لطفا دوباره دانلود کنید....) اولش قدری اذیت شدم.چون با چندین دستگاه سالم و معیوب سر و کله زدم اما بعدش که سر درگم شدم فکری به ذهنم رسید چون هرچی اون فایلها را جابجا میکردم نتیجه همون پیغام میشد..تا اینکه یک دستگاه رسیور STARSAT2000HD ACE سالم را توسط superpro3000u فلشش را read کردم و در کامپیوترم ذخیره کردم و بعدش یک آی سی فلش سالم و نو را توسط همان پروگرامر و همان فایلی که از روی همان دستگاه سالم خوانده بودم را به روی آی سی فلش نو کپی کردم و به روی همان رسیور سالمی که صحبتش را کردم نصب کردم و در عین ناباوری مشاهده کردم که دستگاه تا مرحله boot شدن run میشود و همان پیغامsw is wrong.please download again ظاهر شد....چندین و چند مرتبه تمام مراحل را مرور کردم اما همچنان این ایراد پابرجاست...check sum خوانده شده با check sum پروگرام شده هم هر دو یکی هستند و هرچیز که شما فکرشو کنید انجام دادم....آخه چطور ممکنه فایل دستگاه سالمی را با پروگرامری بخونید و همون فایل را با همان پروگرامر به روی یک آی سی دیگه (درست مثل خودش) روی یک آی سی نو و حتی کهنه پیاده کنید و آنرا به روی همان دستگاه سالم نصب کنید و به یک چنین نتیجه ای برسیم؟؟؟آخرش اومدم اینجا تا این مشکل را مطرح کنم و سوال کنم آیا برای یک چنین مواقعی کار خاصی باید انجام شود و یا اصولا تنظیمات خاصی برای اینکار احتیاج است که باید به روی پروگرامر انجام دهم؟ شماره آی سی مورد بحث هم اینها هستند EN25Q64 ویا W25Q64.... ناگفته نماند که بعدها متوجه شدم که تنها من نیستم که یک چنین داستانی را تجربه کرده ام و دوستان و همکاران دیگه ای هم با همین مشکل مواجه هستند...دیگه اینکه وقتی این پیغام ظاهر شد
توسط کابل RS-232 و حتی فلش یو اس بی رسیور را برنامه کردم و نرم افزار تا انتها اجرا میشه و رسیور پس از ری استارت شدن باز دوباره همان پیغام را میده..اما وقتی دوباره آی سی فلش فابریک خودشو به روی دستگاه نصب میکنم رسیور بدون ایراد RUN میشه و کار میکنه....در انتها از اینکه طولانی شد عذر میخوام....اگه چیزی به ذهنتون میرسه ممنون میشم تا منتقل کنید..با تشکر VENUOSS

azary

کاربر vip
vip
کاربر
2011-08-02
79
219
بجنورد
دوست عزیز برای من هم چنین مشکلی بود 1-فایل حتما ازحالت زیپ خارج شود 2-به هنگام سیو فایل و انتخاب نام از یک حرف یا یک عدد مثلا (1)استفاده کنید امتحان کنید

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: fkh52000

bayatmanesh

کاربر vip
کاربر
2014-07-06
69
320
دوستان سلام
دستگاه پروگرامر من رویش نوشته 280U ولی نصب کردم وابدیتش کردم 300 شده ایا با مورد بحث دوستان 3000 است یا نه و ایا با تی ان ام 5000 یکی است تقریبا

omid88

کاربر
2011-12-17
1
0
سلام آموزشی در خصوص بخش تنظیم ck0 ها تو قسمت Dev.config سراغ دارین؟

بالا