آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست نقشه یخچال فریزر لیبهر-آزمایش

libher

کاربر
2011-05-10
2
2
بورد فریزر لیبهر رو از کجا میتونم تهیه کنم؟ برودت فریزر کم و زیاد میشه احتمالا اشکال از بورد هست.

Hasan_Mhb

کاربر
2019-04-13
1
2
باسلام یک یخچال فریزردوموتورلبهیرآزمایش وقتی قاب بردرادرمی آوریم بیرون موتورکارمیکندولی تاقاب راتوپیشانی یخچال میگذاریم برق قطع میشودمیخواستم ازروی نقشه ورنگ بندی یک کدام ازسیم هاقطعی داردممنون میشوم

رسول حامد

کاربر
2020-08-29
1
1
سلام ترمینال یخچال فریزر لیبهر ازمایش قدیمی را بخاطر زنگ زدگی
حذف کردم بعد از سری کردن یک سیم باقی مونده نمیدونم
با کدوم سیمها سری کنم اگه اشتباه بزنم برو میخوره
اگه نقشه داشته باشم میتونم انجام بدم
ممنون

shahram732

کاربر vip
کاربر
2019-04-06
130
212
36
سلام
اگه ممکن هست براتون یه عکس بزارید ‌از تمامی رشته ها
و در صورت ممکن بگید که کدام خروجی و ورودی
کدام سیم های موتور و قسمت ترموستات رو هم اعلام کنید
بعید میدونم نقشه ایی باشه
کار زیاد سختی نیست میشه رشته هارو پیداکرد حتی اگه نقشه نباشه .

آخرین ویرایش:
باسلام یک یخچال فریزردوموتورلبهیرآزمایش وقتی قاب بردرادرمی آوریم بیرون موتورکارمیکندولی تاقاب راتوپیشانی یخچال میگذاریم برق قطع میشودمیخواستم ازروی نقشه ورنگ بندی یک کدام ازسیم هاقطعی داردممنون میشوم
سلام اگر مدل kgn 3594 هست از بردش عکس بنداز من بطور دقیق بهت میگم سوکت ها و سیم ها را بزنی بعدش برد اگر قطع وصل میکنه دلیلش سائیده شدن لحیم های اتصال سوکت هست اگر بلدی هویه بگیر دستت بصورت بسیار ظریف و دقیق لحیم بزن بعد بطوری که برد زخمی نکنی با سمباده برجستگی لحیم صاف کن سوکت ها را جا بزن میشه مثل روز اولش

سلام اگر مدل kgn 3594 هست از بردش عکس بنداز من بطور دقیق بهت میگم سوکت ها و سیم ها را بزنی بعدش برد اگر قطع وصل میکنه دلیلش سائیده شدن لحیم های اتصال سوکت هست اگر بلدی هویه بگیر دستت بصورت بسیار ظریف و دقیق لحیم بزن بعد بطوری که برد زخمی نکنی با سمباده برجستگی لحیم صاف کن سوکت ها را جا بزن میشه مثل روز اولش
حواست باشه سیم های برد اشتباه بزنی میسوزه برد اورجینال 5 میلیون هم نمیتونی گیر بیاری
09128699913 زنگ بزن راهنماییت کنم

2023-08-18
1
0
Shiraz
سلام دوستان گرامی توکلپور هستم اگه لطف بفرمایید نقشه فریزر لیبهر آزمایش رو برام ارسال کنید ممنون میشم یه تعمیرکار ناوارد رفته برای تعمیر فریزر اون رو از حالت دیجیتال درآورده و مداردیجیتال رو که خراب بوده یه سره کرده و حالا که برد سالم رو پیدا کردن نتوانسته مجددا نصبش کنه و مشکل حیثیتی برایش بوجود اومده وار بنده خواهش کمک برای نصب برد کرده ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

بالا