آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: معرفی نرم افزاری برای بایگانی و آرشیو فایل هایی همچون zip , rar

MSL

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-20
333
1,891
تهران
درود

هارد دیسک کامپیوتر های بنده پر شده از فایل های ایپیرام نقشه و دیاگرام و دیتاشیت و هزاران فایل مورد نیاز برای تعمیرات و طراحی الکترونیک . العان برای جستجو و استفاده از فایل هام به مشکل برخوردم یادم میره کدوم فایل کجا قرار داره چند بار با اکسس سعی کردم دیتا بیسی بنویسم که بتونم این فایل هارو آرشیو کنم تا در هنگام نیاز بتونم به راحتی به اونها دسترسی داشته باشم اما چیز بدرد بخوری از آب در نیومد همکاران عزیز آیا راه کاری برای این به هم ریختگی مد نظر دارند ویا نرم افزاری که بتونم مثل انبار داری نصب کنم و توی اون مشخصات و آدرس فایل هام رو وارد کنم که با یک جستجو ساده به اونها دسترسی داشته باشم ؟!

در صورت امکان راهنمایی کنید
با تشکر

NPTiak

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
654
2,368
مشهد
www.nptiak.ir
درود

هارد دیسک کامپیوتر های بنده پر شده از فایل های ایپیرام نقشه و دیاگرام و دیتاشیت و هزاران فایل مورد نیاز برای تعمیرات و طراحی الکترونیک . العان برای جستجو و استفاده از فایل هام به مشکل برخوردم یادم میره کدوم فایل کجا قرار داره چند بار با اکسس سعی کردم دیتا بیسی بنویسم که بتونم این فایل هارو آرشیو کنم تا در هنگام نیاز بتونم به راحتی به اونها دسترسی داشته باشم اما چیز بدرد بخوری از آب در نیومد همکاران عزیز آیا راه کاری برای این به هم ریختگی مد نظر دارند ویا نرم افزاری که بتونم مثل انبار داری نصب کنم و توی اون مشخصات و آدرس فایل هام رو وارد کنم که با یک جستجو ساده به اونها دسترسی داشته باشم ؟!

در صورت امکان راهنمایی کنید
با تشکر

سلام دوست عزیز،راستش خودم استفاده نکردم،ببینید نیاز های شما رو برآورده میکنه:
FolderJet با استفاده از این نرم افزار می توانید به راحتی پوشه ها و فایل ها را دسته بندی نمایید و با ایجاد ساختار های درختی در سریعترین زمان ممکن به پوشه ها و فایل های مد نظرتان دسترسی پیدا کنید.

Actual File Folders 1.8 -نرم افزار دسترسی سریع به پوشه ها در ویندوز

WinCatalog

موفق باشید

آخرین ویرایش:
بالا