آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن نشدن مانیتور آیفون تصویری کالیوز مدل 702i

smiet

کاربر
2011-01-13
13
14
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت سروران گرامی...در آیفون تصویری CALLUSE مدل 702I بیشتر مواقع زنگ می خورد ولی تصویر نداریم و در بعضی مواقع همه چیز درست کار می کند.در پست های قبلی دوستان نوشته بودند که خازن 1u-50v کنار آی سی 4069 یعنی c28 یا c29 را تعویض کنید ولی در این مدل من چنین چیزی ندیدم. قابل ذکر است من تمام خازنها رو در بیرون از مدار تست کردم و سالم بودند.آیا ممکنه مشکل از برد LCD یا فایل فلش باشه؟ خواهشمندم راهنمایی بفرمایید.مشکل خیلی اورژانسیه

smiet

کاربر
2011-01-13
13
14
سلام دوستان...این مشکلی که گفتم یک آیفون تصویری سه طبقه هست و بعضی مواقع یک طبقه و گاها هر سه طبقه این مشکلو باهم دارن.لازم به ذکر است که تمام قسمتها درست کار میکنن و فقط موقع زنگ زدن تصویر نمیاد.من تمام سیم کشی هارو چک کردم درست بودن.برد پنل رو دوباره تمام لحیم کاریهاشو نو کردم و رله دوربین در برد پنل رو عوض کردم.وقتی که مانیتور و پنل رو از جاش دراوردم و در کارگاه تست کردم همه چیز درست بود...خواهشمندم سریعا راهنماییم بفرمایید.یواش یواش دارم گیج میشم.تا حالا به همچین مشکلی برخورد نکرده بودم.

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,064
IRANTK
سلام

پنل جلوی درب بازکن و همچنین 3 گوشی در 3 واحد رو هم باز کن و بیار مغازه سیم کشی کن خودت و همچین مشکلاتی اول از همه میره به سیم کشی ساختمون مخصوصا اگر قدیمی باشه حالا شما این کاری که گفتمو انجام بده ببین مشکل باز هم داری یعنی این مشکل پیش میاد که قطعی در تصویر پیدا کنی یا نه و بزار ی نیم ساعتی تستشون کن

منتظر اعلام نتیجه هستم

rezacall

کاربر
2018-11-25
12
12
34
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت سروران گرامی...در آیفون تصویری CALLUSE مدل 702I بیشتر مواقع زنگ می خورد ولی تصویر نداریم و در بعضی مواقع همه چیز درست کار می کند.در پست های قبلی دوستان نوشته بودند که خازن 1u-50v کنار آی سی 4069 یعنی c28 یا c29 را تعویض کنید ولی در این مدل من چنین چیزی ندیدم. قابل ذکر است من تمام خازنها رو در بیرون از مدار تست کردم و سالم بودند.آیا ممکنه مشکل از برد LCD یا فایل فلش باشه؟ خواهشمندم راهنمایی بفرمایید.مشکل خیلی اورژانسیه

این عیب فقط مال درایور باشه اگه دکمه ی away روشن نباشه

solara

کاربر vip
vip
کاربر
2010-07-31
168
382
سلام ،کلید awayروی مانیتور همیشه باید روشن باشد

Mehdinpk

کاربر
2019-07-07