آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: عدم بوت مادربرد ایسوز مدل p5p41t-le

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
546
1,133
خوزستان-
سلام دوستان موبایل ندارم عکس بگیرم ولی مادربرد ایسوز مدل p5p41t-le ولتاژ رم به جای 1.5 میشده 1.2.....کدوم ایسی ولتاژ رم رو تعیین میکنه--فتها سالم اند--روی درین یکی از فتها ولتاژ 1.2 که میره به سمت رم رو دارم

اون فت ها که دورشون خط قرمز کشیدم ولتاژ 1.2 که روی رم است رو دارند البته باید 1.5 ولت باشن که مشکل دقیقا همینه--اون ایسی ها که دورشون خط کشیدم 8 پین هستن مثه ایپیرام اند--به نظرتون کدوم تامین کننده ولتاژ رم است

پیوست‌ها

• 78.1 کیلوبایت بازدیدها: 145

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
546
1,133
خوزستان-
همه عوض شدن مهندس

اگه نقشه باشه خیلی راحت میشه تشخیص داد--

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amingpx

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-05-29
546
1,133
خوزستان-
نقشه نمیخواد . ایسی هشت پایه کنار اسلات رم رو بهم بگو . تا بگم کدومه . دیتاشیتشون هم در بیاری خودت هم میفهمی .

ممنون مهندس---مشکل تصویر ندادن بود--اولین کار بایوس زدم--بعد ولتاژ رم رو گرفتم دیدم 1.2 است---بعد ایسی رم عوض کردم--بازم همون ولتاژ بود---ایسی خودشو سر جاش گذاشتم--دو تا فت کنار ایسی رم رو عوض کردم بازم مشکل پا برجا بود--ولتاژ رم 1.2 بود--اومدم به طور اتفاقی بایوس اصلی که بکاپ گرفتم گذاشتم روی بایوس دیدم ولتاژ رم افزایش پیدا کرد و همون 1.5 شد و مشکل حل شد--یعنی بایوس حتی در ولتاژ رم هم تاثیر داره--به نظر بنده مشکل اصلی همون دو تا فت بودن نه ایسی و بایوس

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
ممنون مهندس---مشکل تصویر ندادن بود--اولین کار بایوس زدم--بعد ولتاژ رم رو گرفتم دیدم 1.2 است---بعد ایسی رم عوض کردم--بازم همون ولتاژ بود---ایسی خودشو سر جاش گذاشتم--دو تا فت کنار ایسی رم رو عوض کردم بازم مشکل پا برجا بود--ولتاژ رم 1.2 بود--اومدم به طور اتفاقی بایوس اصلی که بکاپ گرفتم گذاشتم روی بایوس دیدم ولتاژ رم افزایش پیدا کرد و همون 1.5 شد و مشکل حل شد--یعنی بایوس حتی در ولتاژ رم هم تاثیر داره--به نظر بنده مشکل اصلی همون دو تا فت بودن نه ایسی و بایوس

در اینطور موارد باید از سلامت همه المان های فاز رم شامل : خازن - ماسفت ها و ایسی درایو مطمئن بشید . این سه قطعه باید سالم باشند که ولتاژ رم صحیح ساخته بشه .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا