آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

سوال: خرابی کدام مارک لپ تاپ کمتر است

amirh263

کاربر
2012-10-02
120
236
با عرض سلام و خدا قوت لطفا بفرماید کدام مارک لپ تاپ خرابی کمتری نسبت به بقیه دارد تا برای خرید آن اقدام کنم و اگر ایران هم تولید دارد نام مارک محصول رو بفرماید و در مورد بد افزار لنوو هم توضیح بدید که موقع خرید با مشکل مواجه نشم در ضمن با قیمت کم کمال تشکر رو از اساتید محترم دارم

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,204
تهران
کلا چنین مقایسه هایی صحیح نیست . بالای 70 درصد خرابی ها لپتاپ به خاطر عدم استفاده صحیح و نگهداری بد هست . سازنده های مختلف محصولات متنوعی دارند .هیچ سایتی در دنیا هنوز چنین چیزی رو که شما میگید رو اعلام نکرده چون مورد مقایسه اشتباه هست .

NPTiak

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
654
2,368
مشهد
www.nptiak.ir
با عرض سلام و خدا قوت لطفا بفرماید کدام مارک لپ تاپ خرابی کمتری نسبت به بقیه دارد تا برای خرید آن اقدام کنم و اگر ایران هم تولید دارد نام مارک محصول رو بفرماید و در مورد بد افزار لنوو هم توضیح بدید که موقع خرید با مشکل مواجه نشم در ضمن با قیمت کم کمال تشکر رو از اساتید محترم دارم

سلام دوست عزیز،
اگه بخوایم به نسبت مواردی که برای تعمیر اومده نظر بدیم ،در این مساله نسبت فراوانی توزیع یک برند هم تاثیر گذار هست، اما به طور کلی با توجه ساختار کلی و اونچه که موقع تعمیر میبینیم،به نظر من fugitsu ، Toshiba ، Asus ، Acer ، Samsung و Lenovo Thinkpad ساختار و کیفیت مناسبی دارند، یعنی اکثر برندهای موجود،و فقط بهتره که سمت hp ، dell و lenovo (سری معمولی ) نرید و هنگام خرید به داشتن گارانتی معتبر دقت کنید (گارانتی های سازگار،آواژنگ و ویستا)

موفق باشید

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,738
سلام همکار گرامی نمی توان گفت کدام برنده بهتر است فرض از لب تاب دل در بازاز ایران100000 واز لب تاب سونی1000 عدد باشد خوب خرابی دل بیشتر مشاهد ه میشود شما بهتر است هنگام خرید دقت کنید باطری از لب تاب جدا شود و سعی کنید لب تاب خرید کنید که از نظر سی پی یو و رم ظرفیت بالای داشت باشد من چند مورد در لب تاب asusو acerدیدم که رم وسی پی یو بر روی مادر بورد لیحم شد است یعنی سوکت استفاده نه شد است و هنگام خرید سعی کنند از مارک استفاد کنند که در بازار این خیلی است چون در صورت مشکل به راحتی بتوانید قطعات آن در بازار تهیه کنید

amirh263

کاربر
2012-10-02
120
236
با عرض سلام خدمت تمام اساتید محترم که وقت گذاشتید و تجربه در اختیار من حقر گذاشتین . تقاضا دارم به این چند مدل نظر بدین ACER ASPIRE E5-35L3- و321Hو38SXو ---LENOOVO THINKPADD-E550-GGو ESSENTIAL G5080-MوG8050-Pو IDEAPAD 300-Mو

بالا