آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پشتيباني و رفع اشکال پروگرامر هاي شرکت طراحان نوين مدار TNM

mbonyad

کاربر vip
کاربر
2011-03-16
215
821
meshkin shahr
یه تجربه با سوهان ناخن که راحت می شه تهیه کرد ومناسب همین کاره پایه های ای سی فلاش وحتی فلاشهای48 پایه رو ملایم سوهان بکشید مشکل حل میشه خودم سالهاست همین کارو می کنم ونتیجه 100% گرفتم جزئ اینکه ای سی خراب باشه
امتحان کردن نشد
به نظرم آی سی قفل شده و قابل برنامه ریزی نیست
میخواستم از برنامه داخلش کپی کنم که نشد. وگرنه دستگاه کار میکنه

mkpro

کاربر vip
کاربر
2011-08-11
1
0
با عرض سلام خدمت دوستان و آقای هاشمی عزیز
چند روز که ایسوکیت بنده هنگام خواندن ایپرام ایسیو های زیمنس از طریق obd پیغام invalid read ecu address میده و حتی دانلود هم نمیشه ولی از طریق گزینه تیونینگ شروع به خواندن برنامه میکنه . این ایراد بصورت رندم هست و بعضی ایسیوها رو جواب میده ورژن نرم افزار هم آپدیت کردم ولی فرقی نداشته . ممنون میشم راهنمایی کنید

mehdidelta

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2009-10-24
768
709
با عرض سلام و خسته نباشید

من ای سی ب شماره HT48R50 رو میخوام پروگرام کنم ولی TNM نمیشناسه و در بخش شناسایی دستی هم همچین ای سی ثبت نشده لطفا راهنمایی کنید ممنونم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hanirayan

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
با عرض سلام و خسته نباشید

من ای سی ب شماره HT48R50 رو میخوام پروگرام کنم ولی TNM نمیشناسه و در بخش شناسایی دستی هم همچین ای سی ثبت نشده لطفا راهنمایی کنید ممنونم

دوست عزیز این ای سی فقط یک بار پروگرام میشه و باید ای سی نو باشه و نکته دیگه اگر قفل ای سی فعال باشه دیگه نه میشه بخوانیش و نه رایت کرد
و این ای سی توی قسمت انتخاب دستی موجود هست البته پروگرامر من tnm 5000 می باشد

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
این هم عکس مربوط به ای سی

ht48r50.jpg

بهار من

کاربر vip
vip
کاربر
2014-08-14
746
1,913
فارس
سلام
من یک پروگرامر۲۰۰۰دارم که درپروگرام کردن ایسی فلش مرحله شناسایی وخواندن وپاک کردن وپروگرام کردن درست انجام میده امامرحله اخرکه مقایسه قطعه است باپیغام زیرمواجه میشوم.لطفاراهنمایی کنید.باتشکر۲۰۲۰۱۲۲۷_۱۷۲۳۵۳.jpg

فرستاده شده از SM-G610Fِ من با Tapatalk

بهار من

کاربر vip
vip
کاربر
2014-08-14
746
1,913
فارس
سلام
من یک پروگرامر۲۰۰۰دارم که درپروگرام کردن ایسی فلش مرحله شناسایی وخواندن وپاک کردن وپروگرام کردن درست انجام میده امامرحله اخرکه مقایسه قطعه است باپیغام زیرمواجه میشوم.لطفاراهنمایی کنید.باتشکرمشاهده فایل‌پیوست 172426

سلام
دوستان لطفاراهنمایی کنید.

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,957
می تواند مشکل از فلش باشد .فلش را پاک کنید بعد blank چک را بزنید ببینید فلش کاملا پاک شده است یا نه
گاهی وقتی erase میکنید پروگرامر متوجه نمیشه که فلش خراب است

بالا