آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: امپر کشی بالای اسپیلت گری

kerte110

کاربر
2016-06-03
6
4
گری 36 اسکرول سرویس انجام دادم روی کار تست کردم امپر کشی 23 داره امپر کمپرسور 13 باید باشه. کارهایی که انجام دادم حذف ***** بوده. ممنون میشم راهنماییم کنید.ف ی ل ت ر و تعویض خازن لوله مویی هم ایرادی ندارن خواهشا عاجزانه تقاضای مساعدت دوستان دارم ممنون.

آخرین ویرایش:

kerte110

کاربر
2016-06-03
6
4
ممنون از لطف دوستان واقعا ما رو شرمنده محبتتون کردید. با اصحاب کهف محشور شوید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Arash44

Arash44

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-06-29
386
2,861
بادرود- دوست گلم ناراحت نشو اکثرا گیرو گرفتارن -- با کلمپ متر آمپر کمپرسور را بگیر -- آمپر فن را نیز -- ممکنه کمپرسور یا فن سیم پیچ ضعیف کرده باشند ( در صورت اینکه آمپر بالای حد مجاز بگیرن) البته اگر لوله مویی هم گیر باشه همین حالت پیش میاد. پیروز باشید.

آخرین ویرایش:

kerte110

کاربر
2016-06-03
6
4
ممنونم از شما دوست عزیز که وقت گذاشتید و جواب دادید. این مورد تا موقعی که کمپرسور فرمان نگرفته امپر در حدود. 8 دهم است ولی همینکه کمپرسور تحت فشار قرار میگیره امپر به 24 میرسه و خازن به شدت داغ میکنه خازن این مدل دو فیشه ولی من گیرم نیومد با سه فیش عوض کردم که جواب نگرفتم. تو 7 سالی که دارم کار میکنم این اولین موردیه که حال منو گرفته.

kerte110

کاربر
2016-06-03
6
4
دوستان امپر کشی بالا مربوط به انسداد ***** یا لوله موی تا اونجایی که سواد نم کشیده بنده قد میده ی میباشد افت ولتاز وخرابی خازن از علل دیگه هستند به نظر شما علت دیگه ای میتوان برای امپر کشی بالا متصور بود. ؟؟؟؟؟

kerte110

کاربر
2016-06-03
6
4
خازن کمکی به خازن اصلی را بصورت موازی وارد مدار کردم مشکل حل شد البته اگه یه خازن ظرفیت بالا وارد مدار کنی امپر بالا میره حتما بایستی موازی باشد. .

آخرین ویرایش:

tashoon

کاربر
2009-09-26
4
8
ممنونم از شما دوست عزیز که وقت گذاشتید و جواب دادید. این مورد تا موقعی که کمپرسور فرمان نگرفته امپر در حدود. 8 دهم است ولی همینکه کمپرسور تحت فشار قرار میگیره امپر به 24 میرسه و خازن به شدت داغ میکنه خازن این مدل دو فیشه ولی من گیرم نیومد با سه فیش عوض کردم که جواب نگرفتم. تو 7 سالی که دارم کار میکنم این اولین موردیه که حال منو گرفته.

دوست عزیز ببین کندانسور یا اواپراتور کثیف نیست . اگه نیاز به سرویس دارن اونها رو سرویس کن ... ضعیف شدن فن یا خراب شدن باابرینگها هم دلیلی دیگه می تونه باشه . زیاد بودن گاز هم یه دلیل دیگه ... اگر سه شاخه کوار یا پریز کولر هم اکسید شده باشه می تونه باعث آمپر کشی بشه که این دو مورد آخر رو می شه با داغ بودن سه شاخه یا بدنه پریز مشخص کرد.

faahm

کاربر
2016-11-17
3
1
دوتا خازن رو موازی کنی ظرفیتش بالاتر میره مهندس. احتمالا ایراد از جای دیگه بوده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amer007
بالا