آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

سوال: نحوه لحیم کردن کابل vga برای ال سی دی

A.Bazrpach

کاربر
2015-01-17
233
227
آبیک
سلام
یه کابل خراب vga ۲۰ متری دارم با دو تا کانکتور سرش که میخوام به هم لحیمشون کنم.اما سیمها رو هر جور لحیم میکنم تصویر خوبی نمیده لطفا راهنمایی کنید.

NPTiak

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
654
2,368
مشهد
www.nptiak.ir
سلام دوست عزیز، متراژ بالاست و برای این متراژ باید کابل با کیفیتی استفاده کنید تا نویز نداشته باشه، گمون نمیکنم مشکل از لحیم کاری شما باشه.
برای متراژ بالا ظاهرا یه تبدیل هست که با استفاده از اون میتونید از کابل شبکه برای انتقال تصویر در مسافت زیاد استفاده کنید، میتونید راجعبه اون هم تحقیق کنید.
موفق باشید

آخرین ویرایش:

A.Bazrpach

کاربر
2015-01-17
233
227
آبیک
سلام دوست عزیز، متراژ بالاست و برای این متراژ باید کابل با کیفیتی استفاده کنید تا نویز نداشته باشه، گمون نمیکنم مشکل از لحیم کاری شما باشه.
برای متراژ بالا ظاهرا یه تبدیل هست که با استفاده از اون میتونید از کابل شبکه برای انتقال تصویر در مسافت زیاد استفاده کنید، میتونید راجعبه اون هم تحقیق کنید.
موفق باشید

ممنون از پاسخ شما.این کابل قبل از ایجاد قطعی در اون تصاویر خوبی میداد ام با تعویض کانکتورهای سرش دچار مشکل شد.

l

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NPTiak

NPTiak

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
654
2,368
مشهد
www.nptiak.ir
ممنون از پاسخ شما.این کابل قبل از ایجاد قطعی در اون تصاویر خوبی میداد ام با تعویض کانکتورهای سرش دچار مشکل شد.

l
سلام،خواهش میکنم دوست عزیز،پس احتمالا هنوز در قسمتی از کابل قطعی و مشکلی وجود داره،میتونید کمی کوتاه کنید کابل رو و سپس لحیم کنید.
موفق باشید

بالا