آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: عاقبت شرکتهای تولید کیت فلزیاب

saber100

کاربر vip
کاربر
2009-04-30
58
131
عاقبت!!عاقبت اینه که اونا به کلاه برداری ادامه میدن هیچکی هم با اونا کاری نداره
دستگاه اقای سیلوکن دیوایس رو نخرین که کلاه سرتون میره یه اشغال به تمام معناستsdx3500

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
بله متاسفانه بورد های کاملا بدون کارایی که هیچگونه کارایی ندارند رو ارائه میدهند.
دوستا اگر قصد ساخت بورد دارند می تونن بورد دلتا پالس آنالوگ رو که راهنمای ساختش در سایت هست رو بسازن و اگر قصد خرید دارن بورد های بلغاری vandal pulse2 و pim-2 بورد های خوبی هستند

Reza8108

کاربر
2022-10-10
1
2
سلام من یه دلتا پالس 2 ساختم صدای اسپیکرش خیلی ضعیف بود حالا اونم قطع شده هیچ صدای از بلندگوش نمیاد وقتی لوپ بهش وصل میشه جریانش قابل تنظیم هست ولی باز بهم میخوره فرکانس ای سی 556هم قابل تنظیم نیست بالای 1کیلو هرتز هست کم هم نمیشه همه قطعاتو هم چک کردم خواهشا راهنمایی کنید

roshik

کاربر
2008-03-06
182
147
اون چیزی که من ازدوستان شنیدم کیتهای شرکت اکسیژن نسبت به بقیه کارایی بهتری داشته ضمنافکرکنم این شرکت لاقل کپی برداری ازمدارات فلزیاب دیگه انجام نمیده وسعی میکنه طرحهایی ازخودش ارائه بده برخلاف محصولات سیلیکون دیوایسکهه خودم به دستگاهش برخوردم ومدارش همین مدارTL12000هست وفقط یک میتردیجیتال بهش اضافه کرده.
اکسیژن  مداراتش روبه عنوان کیت های اموزشی ارائه میده امادرخصوص قدرت وثبات وتفکیکشون نیتونم نظربدم این موردرودوستانی که خریدداشتندنظربدن بهتره.

بالا