آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل لپ تاپ ایسوس مدل n550jk

zahedjalali

کاربر
2010-09-22
4
0
سلام

یه سال میشه این لپ تاپ رو دارم ولی الان یه هفته میشه که یه دفعه تصویر سیاه میشه وصدای هوم بلندی از اسپیکرها پخش میشه و هیچ کدام از کلیدها کار نمیکنه به غیر از کلید پاور که به وسیله اون می تونم سیستم رو خاموش کنم و با فشردن مجدد کلید پاور سیستم روشن میشه . از دوستان خواهش می کنم که چکار کنم . ویندوز 10 کارت کرافیگ رو هم تازه اپیدیت کردم .

hadi.mrv

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-02-25
390
591
مشهد مقدس
سلام دوست عزيز
بيشتر توضيح بده لطفا
در چه شرايطي تصوير ميره ؟ بعد از چند دقيقه كار كردن ؟ در حال كار با ويندوز اين اتفاق ميفته يا نميتوني وارد ويندوز بشي ؟
پيشنهاد من اينه كه ويندوزتو عوض كني و دوباره تمام درايورهاتو نصب كني

zahedjalali

کاربر
2010-09-22
4
0
سلام
کم پیش میاد . شاید بعضی وقتها بعداز دو هفته کار کردن این جوری میشه که تصویر بره وصدای هوم از اسپیکرها پخش پشه. در هنگام کار با ویندوز و بعضی وقتها هم که با اینترنت کار می کنم اینجوری میشه

mehdidk

کاربر vip
کاربر
2016-10-14
45
37
نون سیستم عامل رو تغییر بده و تست کن
مثلا الان اگر 10X86 نصب داری
پاکش کن و 8.1 x64 نصب کن
و نتیجه رو اعلام کن

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
سلام

یه سال میشه این لپ تاپ رو دارم ولی الان یه هفته میشه که یه دفعه تصویر سیاه میشه وصدای هوم بلندی از اسپیکرها پخش میشه و هیچ کدام از کلیدها کار نمیکنه به غیر از کلید پاور که به وسیله اون می تونم سیستم رو خاموش کنم و با فشردن مجدد کلید پاور سیستم روشن میشه . از دوستان خواهش می کنم که چکار کنم . ویندوز 10 کارت کرافیگ رو هم تازه اپیدیت کردم .

اگر دستگاه دارای گارانتی هست به گارانتی مراجعه کنید .
چنین مواردی در بعضی از دستگا های اسوس شایع است و به دلیل مشکل در برد دستگاه هست .

بالا