آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل ریبوت شدن روی ارم سامسونگ (انحصاری)

rzel55

کاربر vip
vip
کاربر
2006-10-22
35
58
ایران
سلام اساتید و عزیزان

یه مشکل پیچیده ای باهاش روبرو شدم و ازتون کمک میخوام
گوشی من سامسونگ S4mini I9192 هست دیروز توی شارژ بود 94 درصد شارژ شده بود که از برق کشیدمش بعد وارد تلگرام شدم گوشیم هنگ کرد هر کاری کردم از هنگ خارج نشد مجبور شدم باطری اون رو بکشم و بعد که باطری رو جا زدم دیگه اصلا روشن نشد باطری رو ازش کشیدم و نیم ساعتی رفتم سراغ کارهام بعد که باطری رو گذاشتم روش مرتب روی ارم سامسونگ ریبوت میشه تا اینجا رو خیلی ها باهاش برخورد کردن و ..........................................
مشکل من اینه که گوشی رو حالت دانلودینگ میره رام هم قبول میکنه و پاس میکنه انواع رام از برزیل و ایران و هند و روسه هم ریختم روش اما بازم فقط ریبوت میشه و اینکه اصلا با کلیدهای( پاور ولوم+ و هوم ) وارد منوی ریکاوری نمیشه یعنی وقتی این کلیدها رو میگیرم طبق معمول این پیغام میاد و گوشی ریسیت میشه Recovery Booting set warranty bit : recoverry موندم مشکل از چیه توی یزد هم چند تعمیرگاهی که نشون دادم میگن هاردش سوخته و باید برد عوض بشه
اگه لطف کنید و با تجربیات خوبتون راهنماییم کنید ممنونم

rrrri

کاربر
2014-07-31
148
124
برو تو حالت دانلودینگ اگه پروداکت نیم داشت هارد احتمالا سالمه اگه نداشت سوخته
اگه پروداکت نیم داشت شما ابتدا چهار فایل روش بزنید
نشد ریکاوری روش رایت کنید.

rzel55

کاربر vip
vip
کاربر
2006-10-22
35
58
ایران
سلام بزرگوار
ممنون از توجهتون
پروداکت نیم داره
رام چهار فایله رو قبول نمیکنه و فقط رام تک فایل رو قبول میکنه
ریکاوری هم ریختم اما وارد ریکاوری مد نمیشه
واقعا نمیدونم این دیگه چه نوعشه

sahamipoor

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-21
946
4,407
پارس
سلام بزرگوار
ممنون از توجهتون
پروداکت نیم داره
رام چهار فایله رو قبول نمیکنه و فقط رام تک فایل رو قبول میکنه
ریکاوری هم ریختم اما وارد ریکاوری مد نمیشه
واقعا نمیدونم این دیگه چه نوعشه
درود...
همکار گرامی وقتی گوشی شما روی آرم هنگ میکنه دلیل بر اینه که boot گوشی یا بعصی اوقات مودم اون آسیب دبده..پس از رام خودش یا رام نزدیک به اون یه بوت استخراج کن ودر دانلودینگ با odin فلش بزن.ایشالله مشکلی نخواهد داشت.برای داشتن محیط ریکاوری هم حتما یه ریکاوری کاستوم رو فلش بزن و ابتدا ریکاوری رام خودت رو دانلود کن وبزن وروت کن وسپس ریکاوری کاستوم رو بزن...موفق باشید

آخرین ویرایش:

rzel55

کاربر vip
vip
کاربر
2006-10-22
35
58
ایران
ممنونم از راهنماییتون این کار هم انجام دادم اما بازم گوشی مرتب ریستارت میشه ریکاوری های مختلفی هم تست کردم و روی گوشی ریختم اما اصلا وارد منوی ریکاوری نمیشه

rrrri

کاربر
2014-07-31
148
124
دوست عزیز احتمال قوی هارد شما ایراد پیدا کرده و راهش هم تعویضه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rzel55

sahamipoor

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-21
946
4,407
پارس
ممنونم از راهنماییتون این کار هم انجام دادم اما بازم گوشی مرتب ریستارت میشه ریکاوری های مختلفی هم تست کردم و روی گوشی ریختم اما اصلا وارد منوی ریکاوری نمیشه
درود....
دوست عزیز اگه فلش رامجدید رو قبول میکنه وصد در صد میشه ورام رو در محیط دانلودینگ چک کنی یا در حالت adb رو نصب شده باشع.پس گمونم نکنم هارد شما معیوب شده باشه...ولیس اگه در حالت دانلودینگ به کامپیوتر وصل کردی ودیدی درایور رو نصب میکنه وویندوز میشناسه گ.شی رو و دستور adb shell جواب میده.عیب شما قطغا نرم افزاره و...موفق باشید

بالا