آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: (فوری) اتصال فلت ال سی دی و NO POWER لپ تاپ ایسوز K43sj

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,205
تهران
پاسخ : Re: پاسخ : (فوری) اتصال فلت ال سی دی و NO POWER لپ تاپ ایسوز K43sj

ولی یادتون باشه ادرس غلط دادن و مشکل یکی رو دو برابر کردن راه درستی نیست دوست عزیز - وقتی راه حلی رو بلد نیستیم بهتره ساکت بمونیم تا حداقل مشکل رو چند برابر نکنیم

شما بلدی راهنمایی کن .

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
تو رو بخدا کسانی که بلد نیستن لطفا نظر ندن
اخه این چه جواب و راه حلی بود که واسه دوستمون دادید
خرابی گسترده هست یعنی چی؟؟؟
یک راه حل اصولی و منطقی ندارید ولله واجب نیست جواب بدید

با این جواب هاتون ارزش و سطح علمی سایت واقعا کم شده
خواهشا کمی رعایت کنید ولله این درست نیست

دوست عزیز یه جوری صحبت می کنید که انگار 24 ساعته دارید به سایت خدمت میکنید تا اینجایی که من از شما دیدم همش مصرف کننده بودید
قیل از اینکه مطلبی راجب کسی بگید تحقیق کنید خدا خیری به اقای امید (AMD ) بده که همیشه زحمت امسال من وبقیه افتاده گردن ایشان این رو مطمئن باشید اگر مشکلی بود که رفع میشد حتما راهنمایی میکردن

NPTiak

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
654
2,368
مشهد
www.nptiak.ir
تو رو بخدا کسانی که بلد نیستن لطفا نظر ندن
اخه این چه جواب و راه حلی بود که واسه دوستمون دادید
خرابی گسترده هست یعنی چی؟؟؟
یک راه حل اصولی و منطقی ندارید ولله واجب نیست جواب بدید

با این جواب هاتون ارزش و سطح علمی سایت واقعا کم شده
خواهشا کمی رعایت کنید ولله این درست نیست

سلام،
دوست عزیز،اولا اینقدر والله والله نکنید لطفا ، بجای تقدس نمایی و با استفاده از این کلمات خود رو محق جلوه دادن ،به قول دوستمون آقای AMD اگر اطلاعات گسترده ای در این زمینه دارید،به جای شعار دادن،مشارکت کنید تا همه دوستان استفاده کنند

دوما،هیچکس لااقل در ایران به معنای واقعی تعمیرکار لپ تاپ نیست،چون نه آموزش آکادمیکی وجود داره نه استانداردی برای تعمیرات،هرچه هست تلفیقی از دانش و تجربه است،که توسط خود دوستان به دست اومده

سوما،نه بورد این دوستمون و نه بوردهای دیگری که مشکلشان در این سایت و سایت های دیگر مطرح میشود در اختیار ما نیست،هر یک از دوستان با توجه به سطح تجربه و دانش خودش اطلاعاتی از بورد میده که اکثرا ناقص بوده و گاهی هم حتی اطلاعات اشتباه میدهند، سایر دوستانی که وقت میگذارند برای کمک و راهنمایی،صرفا با توجه به اطلاعاتی که از طرف آغاز کننده تاپیک در اختیارشون قرار گرفته موضوع رو بررسی و تحلیل میکنن، مثلا این دوستمون فرمودن فلان قطعات شورت هستند،راجعبه ایشون نمیدونم اما بسیاری از همکاران عزیزمون هنوز تست بیزر و هربوق زدنی رو مبنی بر اتصال کوتاه میدونند،درصورتی که اینطور نیست، و بعد عنوان میکنند فلان قسمت ها شورتی وجود داره، خب دوستان سایت با توجه به این اطلاعات شروع میکنن به راهنمایی تا قطعه شورت شده رو پیدا کنند،و یه دفعه آغازگر محترم تاپیک یه پست میزاره به این مضمون که با پروگرم بایوس مشکل برطرف شد!!! یعنی اصلا اتصال کوتاهی در بورد وجود نداشته!

چهارما،همه اونهایی که چه در این سایت و چه در هر سایت و فضای مجازی دیگری طرح پرسش و درخواست راهنماییی میکنند قاعدتا خودشون تعمیرکار هستند و هر تحلیل و راهنمایی ای از طرف دوستان بشه،ایشون با توجه به اینکه خودشون تعمیرکار هستن و بورد هم در اختیارشون هست، با مسئولیت خودشون ادامه روند تعمیرات اون دستگاه رو ادامه میدهند،فرضا من بگم این بورد هرگز درست نمیشه،ایشون اگه تعمیرکار باشه خودش باید تحلیل و راهنمایی من رو بشنوه،بورد رو خودش بررسی کنه و نهایتا ببینه قابل تعمیر هست یا خیر،

پنجما،شاید اگر این حرف رو راجعبه بعضی نظرات بسیار دور از ذهن بعضی از دوستان که سابق بر این بیشتر هم بود میفرمودید قابل قبول بود،اما شما اول بهتره ببینید راجعبه چه کسی با چه پیشینه و سابقه ای دارید صحبت میکنید،آقای AMD نه شریک من هستن و نه هیچگونه نفعی از ایشون به من میرسه که بخوام ازشون طرفداری کنم،اونچه که تا به امروز دیدم،ایشون همکار بسیار توانمندی هستند که به خوبی هم همیشه وقت گذاشته اند و دوستان رو راهنمایی کردن.

ششما،شما بجای ایراد گرفتن و بهانه جویی،میتونید خیلی با آرامش و با منطق دلایل علمی خودتون رو در رد نظر ایشون یا هر کس دیگه ای در سایت عنوان کنید،همانطور که تابحال لااقل چندین بار خودم با اساتید عزیز به گونه ای مباحثه کردم در مورد تحلیل و نظرشون و اتفاقا اون تاپیک ها خیلی هم مفید شدن و همینطور من و اون سروران عزیز دوستان خوبی هم شدیم باهم،اگه دوست داشتید میتونم لینک اون تاپیک ها رو بدم خدمتتون که ببینید بجای اینکه به همکارم اصطلاحا بتوپم که این چه نظریه و... ،دلایل از نظر خودم علمی رو عنوان کردم که مثلا فلان قسمت تحلیلتون به این دلیل به نظر من اشتباهه و ...
این رو هم بدونید که هیچکدوم از ما خدایگان تعمیرات نیستیم و هیچکس هم عاری از اشتباه نیست، هرکسی هم ادعا کرد که کامل و صد در صد همه چیز تعمیرات رو میدونه بدونید که کلا کمترین سطح دانش رو داره،دانش یک دریای بی انتهاست که تمومی نداره
موفق باشید

آخرین ویرایش:

NPTiak

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
654
2,368
مشهد
www.nptiak.ir
پاسخ : Re: پاسخ : (فوری) اتصال فلت ال سی دی و NO POWER لپ تاپ ایسوز K43sj

اون دیودها اتصال کوتاهن ولی خودشون خارج از برد مشکل ندارن و جاشون اتصال کوتاه هست
سلام دوست عزیز،
مطمئنیدکه اون قطعات دیود هستند؟ تصویر واضح نیست اما اونچه که به نظر میاد اینه که اونها خازن هستند نه دیود
موفق باشید

بالا