آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: طریقه حل مشکل بالا رفتن CPU Usage

sofor

کاربر vip
کاربر
2008-04-02
12
7
باسلام خدمت دوستان محترم
سیستم من یه دفعه قفل میکنه و CPU Usage به 100% میرسه و دیگه نمیشه باهاش کار کرد . چیکار کنم که مشکلم حل بشه و دیگه بالا نره و قفل کنه .

behnam021

کاربر vip
کاربر
2012-02-08
244
420
با سلام.شما ابتدا در بایوس دمای سی پی رو چک کنید و ببینید با لا میره یا نه.مرورگر web freer هم این مشکل رو ایجاد میکنه که اگه تو نت سرچ کنید متوجه میشد چکار کنید که cpu usage بالا نره.در غیر این صورت سیستم ویروسی میباشد.بهتر است با ویندوز لایو بالا بیاید و ببینی باز مشکل هست یا نه .در نهایت ویندوز را عوض کنید موفق باشید

sofor

کاربر vip
کاربر
2008-04-02
12
7
از لحاظ ویروس سیستم چک شده و پاک پاک هستش ......... دیگه باید چیکار کرد؟؟؟؟

sofor

کاربر vip
کاربر
2008-04-02
12
7
من با آنتی ویروس اویرا ویروس کشی انجام دادم

drmohsen007

کاربر vip
کاربر
2010-08-17
206
217
سلام
نفرمودید بعد از چند دقیقه این اتفاق میوفته مدل cpu رو هم بفرمایید.
شما از بابت دمای cpu مطمئن هستید که بالا نمیره دما رو تو ویندوز میتونید با نرم افزار speed fan چک کنید و از نظر ویروس بهتره از دیسک نجات avira rescue cd که دوست عزیز AMD فرمودند چک بشه.

hafezmohamad

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-20
400
1,107
خوزستان
درود :
"با کسب اجازه از دوستان یک پیشنهاد دارم اول با یک هارد اکسترنال تمام دیتای کامپیوترو در اون هارد بریز و کامپیوترو ویروسکشی کن که هم زمان کمتری میبره و هم دقت بیشتر، و پیشنهاد من از آنتی ویروس نود32 آبدیت شده اسمارت سکیوریتی ورژن9 و هینطور بهتر هست فایروال اونو فعال کنید که بسیار کار ساده ای هم هست با باز کردن یک اکانت در خود شرکت نود32 این کارو به راحتی میشه کرد در ضمن یک نکته مهم واون اینه که موقع اسکن کردن همه درایو ها رو با هم اسکن شوند یعنی مایکامپیوتر رو باز کنید و دونه دونه روی درایوها کلیک راست و اسکن تا همه با هم اسکن شوند و زمان هایبرنت را بالا ببرید و همینطور اضافه میکنم تا پایان اسکن دست به کامپیوتر نزنید شاد باشید حالا تا اینجا کافیه بعد اگر مشکل رفع نشد سراغ تنضیمات بایوس میریم که امید وارم کار به اونجا نکشه و با همان چند نکته مشکل شما بر طرف بشه شاد باشید."

بالا