آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

عدم روشن شدن مادربرد msi

tatsu

کاربر
2010-07-09
3
8
با عرض سلام و خسته نباشید

مادربرد MSI-K9VGM-V من دیروز ناخودآگاه روشن نشد ...
پاور عوض کردم ! تمامی اتصالات جانبی از جمله کابل ساتا ها و ... را از مادربرد جدا کردم ! حتی سی پی یو رو هم جدا کردم ... به علاوه ی تمام قطعات دیگر

ولی روشن نشد که نشد :smilie_help:

مال مشتری هم هست .. اگه حل نشه مجبورم از جیبم توان بکشم ! لطفا کمکم کنید در مورد تعمیر این مادربرد !

tatsu

کاربر
2010-07-09
3
8
تمام کارای جانبی رو هم انجام داده ام ولی روشن نمیشه .. من جمله ClearCmos و تعویض باتری بک آپ و 10 ثانیه برعکس انداختن باتری و .....

چیزی که مشخصه نیاز به تعمیر سخت افزاری داره ! لطفا راهنمائی کنید

tatsu

کاربر
2010-07-09
3
8
اینم تصویر مادربرد
prod_134e9423ad109444f31c52bb1fba0c6b.jpg

bosaeidi

کاربر
2009-02-20
106
305
اصفهان
www.taamirgah.com
تمام کارای جانبی رو هم انجام داده ام ولی روشن نمیشه .. من جمله clearcmos و تعویض باتری بک آپ و 10 ثانیه برعکس انداختن باتری و .....

چیزی که مشخصه نیاز به تعمیر سخت افزاری داره ! لطفا راهنمائی کنید
با عرض سلام دوست عزیز شما ولتاژ پایه مثبت سویچ پاور را اعلام کنید

Xcard

کاربر
2010-06-18
85
359
سلام.

من هم با مین های msi زیاد سرو کار دارم.

کلا نبود ولتاژ 3.2 روی جامپر پاور سوئیچ به چه معناست و برای تعمیر به چه قسمت باید رجوع بشه؟

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
سلام.

کلا نبود ولتاژ 3.2 روی جامپر پاور سوئیچ به چه معناست و برای تعمیر به چه قسمت باید رجوع بشه؟
سلام دوستان
در مورد نبود ولتاژ تو تایپیکهای قبلی صحبت کردم.لطفا بخونید.جواب نگرفتید در خدمتم
برکت خداوند با شما باد

majid_tech

کاربر vip
vip
کاربر
سلام.

با سلام یه رگلاتورولتاژ به شماره 1084 یا 1085 تقریبا دور و بر چیپ جنوب هست که برای ساختن ولتاژ 3.3 هست ورودی باید 5 باشه اون را چک کنید

Xcard

کاربر
2010-06-18
85
359
من با مین های msi خیلی سر و کار دارم و کلا با مین های دیگه کمی متفاوت هست مثل مین ms-7260 که فقط تنها یه چیپ داره(جنوبی) و خیلی کم پیش اومده برام که این مادربرد ها کامپوننت های روش خراب بشه و اکثرا از چیپ های اصلی هستش.

میخوام بدونم ایا چیپ های این مادربرد ها رو میشه از نمایندگی MSI گیر اورد؟ و یا به طریق دیگه؟

Rayan_servic

کاربر
2010-08-18
3
6
تهیه چیپ از نمایندگی ؟!! بعید میدونم.
توی بازار یه سری فروشگاه ها هستن که برات اناع چیپ رو تهیه میکنن
اما با توجه به قیمتش که حدود 20 ت آب میخوره فکر نکنم برات تعمیرش به صرفه باشه !
اینم باید در نظر گرفت که احتمال خرابی چیپ یا درست و صحیح نشتن روی مادربرد هم شرطه !

بالا