آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل در LCD گوشی زمانی که نور صفحه نمایش کم باشه ( همراه با فیلم 20 ثانیه ای )

erekhshe

کاربر
2010-11-15
10
5
سلام. دوستان نزدیک یک هفته ای هست که وقتی نور گوشی رو خیلی کم میکنم قسمت پایین LCD دچار مشکل میشه . فیلم رو مشاهده کنید متوجه منظورم میشید. (300 کیلوبایت)

گوشیم دوسیم کارته. آخرین آپدیت نرم افزاری روش نصبه. روت نشده. ضربه شدید نخورده ( در حد افتادن از روی مبل و میز اونم به ندرت ) . LCD هم تعویض نشده ، از روز های اولی که این گوشی اومد بود خریدم و دارمش. فلش هم نکردم تا به حال.

از برنامه Screen Health donate هم استفاده کردم تمام رنگ ها رو بدون مشکل نشون میده. لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست و راه حل ؟ !
s5.mp4 - 375 KB

rrrri

کاربر
2014-07-31
148
124
دوست عزیز اگه از روی مبل افتاده احتمالا همون lcd ایراد داره تعویض اش کن.

erekhshe

کاربر
2010-11-15
10
5
دوست عزیز اگه از روی مبل افتاده احتمالا همون lcd ایراد داره تعویض اش کن.

اینکه از مبل افتاده مربوط به مدت زمانی هست که این گوشی رو دارم. جدیدا از دستم یا از مبل و میز نیوفتاده. من احساس میکنم از LCD نیست. چون تو تست همه رنگ های مربوطه رو به درستی نشون میده. زمانی که نور صفحه نمایش رو خیلی کم میکنی این جوری میشه. گفتم شاید روش تست دیگه ای دوستان بلد باشن که بشه چواب گرفت

rrrri

کاربر
2014-07-31
148
124
اگه از ابتدا اینطور بوده باز هم میتونه از السیدی باشه چون اجناس رفرش زیاد شده
البته سلف مدار لایت هم در این موارد ایراد پیدا میکنه که باید به یکی از همکارانم بدید تا براتون عوض کنه
همینطور میتونه نرم افزاری هم باشه مدلش را بگید تا فایلش را براتون بذارم

erekhshe

کاربر
2010-11-15
10
5
G900FD
گالکسی اس 5 دو سیم کارت

فایلی که میفرستید چی هست و چه کاری انجام میده ؟

rrrri

کاربر
2014-07-31
148
124
دوست عزیز بنظر همکار نمیایید اگه از خیرش بگذرید خیلی بهتره تا اینکه بخواهید 120 هزار تومن پول ترمیم بوت بعد از خاموشی گوشی را بدهید
فایل فلش کل گوشی را پروگرم میکنه و اگه خدایی نا کرده در این بین اشتباهی انجام بشه گوشی بی مصرف میشه و حداقل مبلغ بالایی را باید برای گوشی هزینه کنید
حالا اگه مطمئنید تا براتون بگذارم.

erekhshe

کاربر
2010-11-15
10
5
تشکر. ترجیح میدم ریسک نکنم. فعلا گوشی داره به خوبی کار میکنه . با این مشکل هم یه جورایی کنار میام تا ببینیم چی میشه

rrrri

کاربر
2014-07-31
148
124
ممنون از درک بالای شما بهترین گزینه را انتخاب کردید.

mghmic

کاربر
2009-10-08
8
5
سلام به دوستان عزیز یه گوشی A7 دارم که همین مشکلو داره منم به مشتری گفتم حساس نباشه اما چون بهش گارانتی داده بودم گیر داده باید اینو حلش کنی خب حالا باید چه کنم؟ فلش زدم اما جواب نداد. (A700HXXU1BOIA_A700HOJVU1BOI8_A700HXXU1BOF7_HOME.tar)
لطفا راهنمایی کنید. یعنی باید بخاطر این عیب کوچیک 280 بدم ال سی دی بخرم

بالا