آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نقاط ضعف كاربردي “آيفون 4

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
به دنبال افزايش محبوبيت گوشي‌هاي هوشمند نزد كاربران و تمايل بيشتري كاربران براي خريد گوشي‌ هوشمند آيفون و گوشي‌هاي مبتني بر سيستم‌عامل اندرويد، شركت Vision Critical بررسي جديدي را انجام داده است تا دريابد كه هر يك از علاقه‌مندان به گوشي جديد “آيفون 4

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
به دنبال افزايش محبوبيت گوشي‌هاي هوشمند نزد كاربران و تمايل بيشتري كاربران براي خريد گوشي‌ هوشمند آيفون و گوشي‌هاي مبتني بر سيستم‌عامل اندرويد، شركت vision critical بررسي جديدي را انجام داده است تا دريابد كه هر يك از علاقه‌مندان به گوشي جديد “آيفون 4

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
:) جالب هست اما کاش اینکه چرا در دست چپ انت دهی قطع میشه هم ذکر شده بود!
در هر حال من فکر می کنم هیچ یک از موبایلهای موجود در بازار به طور کامل خواسته های یک ایرانی را تامین نمی کنند.
به شخصه خود بنده دوست دارم هم دوربینش خوب باشه هم انتن دهی و سرویسهای مکالمش عالی باشه و هم پردازنده گرافیکی و مالتی مدیا آآن عالی باشه....
اما متاسفانه این موبایلها به سلیقه اروپایی و آمریکایی طراحی میشه و چون شرایط زندگی و محیط و ابزارهای اطراف ما در کشورهای جهان سوم بسیار متفاوت است با سلیقه ما جور در نمیاد.
اروپایی های برای عکس و فیلم از دوربینهای مخصوص این کار با کیفیت مناسب استفاده می کنند پس به دوربین گوشی زیاد اهمیت نمیدند اما تو ایران اینقدر هزینه ها بالاست ما توقع داریم با داشتن یک گوشی همه کارها رو همزمان انجام دهیم.!!
البته سلیقه ایرانی هم همیشه بهترین رو خواسته و می خواد که اروپاییها اینجوری نیستند:)

در مورد لپ تاپ هم معمولا یا برای بازی یا برای کارهای تجاری و یا ... ساخته میشند که من تو این هفته خودم رو کشتم اما یک لپ تاپ با تمام خصوصیات دلخواهم پیدا نکردم. بهترین لپ تاپ به نظرم N61jq شرکت ایسوس اومد که اون هم ال سی دی خوبی نداره اما به خصوصیات دیگرش ناچارا ترجیح دادم!

بالا