آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: تصویر ندادن مادربرد ECS elite 761gxm-m

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Mr Anderson

کاربر
2016-03-13
13
2
کد دیباگر ؟
بایوس هم پروگرام بشه .

کد دیباگر از اول روشن شدن کامپیوتر 00

بایوس خودم ایا سالمه که پروگرام کنم؟؟
ویا یکی دیگه بایوس باید بخرم و پروگرام کنم؟

و از شما ممنون هستم که وقت با ارزشتون رو در اختیار من میگزارید ???

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
بایوسش روی همین ایسی پروگرام کنید و تست بگیرید . فعلا نیازی به تعویض ایسی بایوس نیست .

Mr Anderson

کاربر
2016-03-13
13
2
فایل بایوس هم براتون اپلود کردم
http://www.irantk.ir/irantk27824-9/#post464296
بسیارممنونم از زحمات شما بله بایوس رو دوباره پروگرام کردم ولی باز هم تصویر نداد!
دیگه داشتم نا امید میشدم و کلم رو میکوبوندم تو دیوار که تصمیم گرفتم تک تکه خازن ها و مقاومت ها و شاتکی ها و... رو چک کنم:)
میدونم سخته ولی شروع کردم دیدم یدونه شاتکی یا نمیدونم شما دوستان چی میفرمایید در قسمت کنار باتری بایوس و بازر یک خال کوچولو خورده!
و فقط همین یدونه قطعه اینجوری شده حالا به نظر شما این قطعه کوچیک میتونه این کار رو کنه؟ و یا میتونه چیز دیگه هم باشه؟
و این قطعه دقیقا وسط اسم خال خورده و قابل خوندن نیست و فقط wاز اول و 1 خونده میشه! ولی تو عکس ک گرفتم ww1 نوشته فکر کنم,حالا از شما دوستان عزیز سوالم اینه شماره این چیه که عوض کنم؟عکس رو در صفحه بعدی برای شما اپلود میکنم ;-)

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,202
تهران
بسیارممنونم از زحمات شما بله بایوس رو دوباره پروگرام کردم ولی باز هم تصویر نداد!
دیگه داشتم نا امید میشدم و کلم رو میکوبوندم تو دیوار که تصمیم گرفتم تک تکه خازن ها و مقاومت ها و شاتکی ها و... رو چک کنم:)
میدونم سخته ولی شروع کردم دیدم یدونه شاتکی یا نمیدونم شما دوستان چی میفرمایید در قسمت کنار باتری بایوس و بازر یک خال کوچولو خورده!
و فقط همین یدونه قطعه اینجوری شده حالا به نظر شما این قطعه کوچیک میتونه این کار رو کنه؟ و یا میتونه چیز دیگه هم باشه؟
و این قطعه دقیقا وسط اسم خال خورده و قابل خوندن نیست و فقط wاز اول و 1 خونده میشه! ولی تو عکس ک گرفتم ww1 نوشته فکر کنم,حالا از شما دوستان عزیز سوالم اینه شماره این چیه که عوض کنم؟عکس رو در صفحه بعدی برای شما اپلود میکنم ;-)

عکس از محل و قطعه مورد نظر بگذارید تا راهنمایی کنم .

Mr Anderson

کاربر
2016-03-13
13
2
عکس از محل و قطعه مورد نظر بگذارید تا راهنمایی کنم .

8.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا