آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

پترن جنراتور براي تنظيم تصاوير tv(جالب)

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
با سلام :
مدار فايل ضميمه زير شامل يك دستگاه پترن جنراتور ميباشد كه براي تنظيمات تصاوير تلويزيوني و مانيتور بكار ميرود شرح تمام جزييات از منبع اصلي به همراه نقشه مدار و pcb و قطعات مونتاژ كامل .......
سورس برنامه ...............فرمت hex و .....ASM در فايل رار.
براي علاقمندان وتعميركاران عزيز مونتاژ اين مدار را توصيه ميكنم .
[hide] مشاهده فایل‌پیوست VIDEO.HEX.txtمشاهده فایل‌پیوست videoi.pdfمشاهده فایل‌پیوست VIDEO.rar[/hide]
با تشكر .
موفق باشيد .

CHINI

کاربر
2008-11-07
1
9
با عرض سلام خدمت تمام دستندر کاران این سایت انجانب در مورد مداری که در سایت ارائه داده اید (پترن ژنراتور ) به مشکل تهیه قطعه ic mc1377برخورده ام می خواهم از شما که من را راهنمایی کنید با تشکر chini

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
با عرض سلام خدمت تمام دستندر کاران این سایت انجانب در مورد مداری که در سایت ارائه داده اید (پترن ژنراتور ) به مشکل تهیه قطعه ic mc1377برخورده ام می خواهم از شما که من را راهنمایی کنید با تشکر chini
با سلام:
دوست عزیز مشگل تهیه قطعات را با فروشگاه های سایت در میان بگذارید مدیران فروشگاه ها راهنمایی لازم را ارایه خواهند داد .
با تشکر .
موفق باشید .

mafarid

کاربر
2007-11-28
16
88
با سلام خدمت مدیریت محترم و تشکر از این مدار بسیار جالب متاسفانه من هم به مشکل در تهیه آی سی mc1377 بر خورد کردم که متاسفانه فروشگاه های سایت هم کمکی به من نکردند این فکر به ذهنم رسید که برای این کار آیا می توان از تیونر های تلویزیون که به قیمت ناچیزی قابل تهیه هستند استفاده کرد ؟ با توجه که من اصلا سر رشته ای از مدارات تلویزیون ندارم و فقط شنیده ام که اکثر تیونر ها حالتی به نام تست مود دارند که برای تنظیم تلویزیون کاربرد دارد این مطلب به ذهن من رسید. آیا مطلب فوق صحیح می باشد؟

با تشکر

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
با سلام خدمت مدیریت محترم و تشکر از این مدار بسیار جالب متاسفانه من هم به مشکل در تهیه آی سی mc1377 بر خورد کردم که متاسفانه فروشگاه های سایت هم کمکی به من نکردند این فکر به ذهنم رسید که برای این کار آیا می توان از تیونر های تلویزیون که به قیمت ناچیزی قابل تهیه هستند استفاده کرد ؟ با توجه که من اصلا سر رشته ای از مدارات تلویزیون ندارم و فقط شنیده ام که اکثر تیونر ها حالتی به نام تست مود دارند که برای تنظیم تلویزیون کاربرد دارد این مطلب به ذهن من رسید. آیا مطلب فوق صحیح می باشد؟

با تشکر
با سلام :
عزیزم اولا اشتباه نکنید در تیونرTV مدار فوق وجود ندارد و در کنورترهای ویدیو یی و وی سی دی پلایر ها بنام RF هست ..
این مدار انواع پترن های رنگی را تولید و توسط خروجی دو سیم به ورودی های یک تیوی یا هر نمایشگری که ورودی AV داشته باشد طراحی شده و فاقد قسمت RF انتن میباشد در حالیکه تیونرهای {کنورتر که شرح رفت } مورد اشاره شما اولا فقط خطوط سیاه و سفید و در ثانی دو خط افقی و عمودی تولید میکنند که جهت کانال یابی دقیق بکار میروند .
ایسی فوق در بازار تهران و شهرستان های مراکز استان گیر میاد میتونید از طریق سفارش ابتیاع کنید خرداد ماه امسال حدود 3000 تومن هم قیمتش بود الان نمیدونم .
موفق باشید .

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,628
اصفهان

با تشکر

به نام خدا

سلام. چنین چیزی(تست مد) من در تیونر تلویزیونها ندیده ام!
اما اگر آی سی مورد نظر شما در آنها یافت میشود خوب استفاده کنید.

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
از راهنمایی ها تون ممنون میشه بفرمایید از کجا تهیه کردید من نزدیک یک ماهه که دارم می گردم. تو تبریز که نیست رو فروشگاههای اینترنتی داخلی هم اصلا ندیدم. با تشکر
با سلام : تبریز : چهلستون >> فروشگاه ورغون پرس و جو کنید . ارومیه - منتظری >> فروشگاه { فکر کنم } محمودی . موفق باشید .

hasa2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2006-10-04
423
2,507
با سلام :
مدار فايل ضميمه زير شامل يك دستگاه پترن جنراتور ميباشد كه براي تنظيمات تصاوير تلويزيوني و مانيتور بكار ميرود شرح تمام جزييات از منبع اصلي به همراه نقشه مدار و pcb و قطعات مونتاژ كامل .......
سورس برنامه ...............فرمت hex و .....ASM در فايل رار.
براي علاقمندان وتعميركاران عزيز مونتاژ اين مدار را توصيه ميكنم .
hidden content may not be quoted
با تشكر .
موفق باشيد .

باسلام جناب رجبی من نقشه مدار ولیست قطعات مونتاژ کامل رانمیبینم در کدام فایل است در فایل رار موجود نیست آیا پاک شده؟ محتوی فایل رار فقط شامل یک فایل txt است .ممنون

بالا