آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل در برد یخچال 160 پارس

boroodat

کاربر
2013-02-14
1
2
سلام
میخواستم بدونم که کسی هستش که بتونه جوابی برای این موضوع داشته باشه؟! احتمالا مشکل خیلی از همکارای ماست!!
برد های پارس کلا به دو دسته شرکتی و بازاری تقسیم میشن
شرکتی ها که تهیشون مشکله.
الان وقتی برد بازاری رو روی یخچال نصب میکنم ، برودتش خیلی خوب و کامل هستش.. منتها خاموش میشه و دیگه یادش میره که روشن بشه... بعد آب کردن تمام جنس ها روشن میشه و این سیکل ادامه دارد... میخواستم بدونم تغییر خاصی باید در جای سنسور هابدم؟؟
ضمنا سنسورهای این مدل توکار هستن.. یکیش از پایین کابین یخچال بیرون اومده .... اون یکیشم معلوم نیستش کجارفته!!
سیم های سنسورها هم قسم خوردن از جاشون تکون نخورن :)

hamid.nezam

کاربر
2015-04-04
118
111
سلام
برد ١٦٠ مربوط به يخچال لاردر ميباشد
و از اونجايي كه ميفرماييد كمپرسور روشن و خاموش ميشود مشكل سخت افزاري در برد نداريد اما ممكن است نرم افزاري باشه
شما كجا تشريف داريد؟
با من تماس بگيريد
٠٩١٢٤٣٧٤٢٥٧

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
سلام
میخواستم بدونم که کسی هستش که بتونه جوابی برای این موضوع داشته باشه؟! احتمالا مشکل خیلی از همکارای ماست!!
برد های پارس کلا به دو دسته شرکتی و بازاری تقسیم میشن
شرکتی ها که تهیشون مشکله.
الان وقتی برد بازاری رو روی یخچال نصب میکنم ، برودتش خیلی خوب و کامل هستش.. منتها خاموش میشه و دیگه یادش میره که روشن بشه... بعد آب کردن تمام جنس ها روشن میشه و این سیکل ادامه دارد... میخواستم بدونم تغییر خاصی باید در جای سنسور هابدم؟؟
ضمنا سنسورهای این مدل توکار هستن.. یکیش از پایین کابین یخچال بیرون اومده .... اون یکیشم معلوم نیستش کجارفته!!
سیم های سنسورها هم قسم خوردن از جاشون تکون نخورن :)
برد شما مربوط به یخچال بدون جایخی است ولی دستگاه شما یخدان دارد-برد را با یک برد جدید 4star ترجیحا ساخت شرکت معتبر مثل نگار آزمایش جایگزین کنید-این ها خیلی بهتر ازشرکتی است...ضمنا ببینید سنسورها جابجا نشده باشند

بالا